Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kupa ikilisi tarot kartı ne anlama gelir ?

indir (1)Bu kart, tüm düşüncesi ile imgeleri, duygu, his ve yaratıcılık birlikteliğini anlatır. İki kupa, yaratıcı suların akışı ile sonsuza dek birbirine bağlanmıştır. Bu sonsuz birliktelik, yaratıcı bütünün değişmeyen dengesini sembolize eder.

Düzün Anlamı
Bu kartın geleneksel anlamı, yaşanan duygusal bir ilişkinin, en heyecanlı dakikalarını vurgular. Cinderella’nm prensi ile dans ediyor! Fakat her şey bu kadar güzel devam edebilecek mi? Bu soruyu yanıtlamak bu kart ile ilgili bir sorumluluk değil, çünkü bu kart bir ilişki de arzu edilen en heyecanlı dakikaları vurguluyo sadece ! Başka kartlar açılırsa, bu ilişkinin uzun süreli bir birlikteliğe dönüşüp dönüşmeyeceği konusunda yorum yapacaklardır.

Bu kartın en derin anlamı, yaratıcı birlikteliklerde saklıdır. Ve bu tür ilişkiler, ruhsal ve sanatsal enerjilerinin bütünleştiği ilişkilerdir. Verimli ve üretken birlikteliklerin tümü bu kart ile belirtilir iş yaşamında yakın arkadaşlıklar, üretken ve huzurlu takım çalışmaları. Bu kart, bireylerin olumlu kimyaları ile yaratıcı enerjilerini kullanabileceklerini ileri sürüyor! Duygusal ya da iş ilişkileri konularıyla ilgili yorumlar söz konusu olmadığında ise, özel dostluk ilişkilerini ve sosyal yaşamın anlam dolu keyiflerini vurgular !

Tersin Anlamı
Dengesiz duygular ve uyum eksikliği, ters Kupa İkilisinin özünde yatan anlamlardır. Bu yitim ve kayıp duyguları, ilişkileri ayrılığa sürükleyebilir. Burada söz konusu olan dengesizlik bütünüyle, bir şekilde çözülmesi gereken iş yaşamı ile ilgili geçici durumlardır. Kimi zaman da, eşit duygularla yaşanmayan bir ilişkiyi bireylerden birinin duygularının daha güçlü olması gibi simgeleyebilir. Kupalılarm İkilisi, anlamsız eylemlere karşı sizi uyardığı için, bir ayrılık karan almak çok olumlu bir adım olamayabilir. Uyumu yakalamaya çalışmak daha yararlı olacaktır; fakat bu durum her iki tarafında çaba göstermesini gerektiriyor.