Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 ŞUBAT

Aşk ve İlişkiler

Şubat ayı aşk hayatınızla ilgili pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Merkür’ün 11 Şubat itibariyle ileri hareketi, kendinizi çevrenize çok daha rahat ifade etmenize sebep olacaktır. Bu dönem karşı cinsin dikkati üzerinizde olacak. Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay, 7. evinizde gerçekleşiyor. Yaşamınızda artık almış olduğunuz kararları uygulama dönemine girdiniz diyebilirim. Süre gelen ilişkinizde sizi sıkan konulan masaya yatırabilirsiniz. İlişkinizin sınava tabi tutulduğu bir evredesiniz. Bu ay yakın akrabalannız ve kardeşlerinizle olan iletişiminize odaklanın. Mars’ın konumu, kırıcı davranışlardan uzak durmanız gerektiğinin bir göstergesi olacaktır.

İş, Kariyer ve Para

Şubat ayı içerisinde maddi kaynaklarınızla ilgili gelirinizde artış söz konusu olacaktır. 11 Şubat itibariyle burcunuzda ileri hareket edecek olan Merkür, iletişim gücünüz ile çevrenizi etkileyeceğinizi ortaya koymaktadır. Venüs’ün 28 Şubat tarihine kadar burcunuzda olan seyahati, ortaklı iş ve anlaşmalar konusunda alacağınızın desteği vurgulamaktadır. İş seyahatleriniz ile ilgili tedbiri elden bırakmamanızda fayda var.

Sağlık

Bu evre sağlığınız açısından sırt, ve bel ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız, ani hareketlerde bulunmamalı ve kendinizi yormamaksınız .

“Aşk ve sevgi dolu, güven ve sadakat içerisinde muhteşem bir ilişki yaşıyorum.”

Şubat Ayı Esması “El Vedud”

“El Vedud” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 20 adettir. Bir üst ebcedi olarak 400 adet de okuyabilirsiniz. Erkeklerin “El Vedud”, kadınlarınsa “Ya Vedud” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ayınızı aşk ve sevgi dolu geçireceksiniz.

kova-burcu-aylik-yorumu-mart-2016-demet-baltaci_9191668-61440_1800x945.jpg