Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN

Aşk ve İlişkiler

4 Nisan tarihinde burcunuzda parçalı Ay tutulması meydana gelecektir. Tutulmayla birlikte sizi zorlayan her konuyu masaya yatıracak ve sonlandırma kararı alacaksınız. Özellikle hayata bakışınız ile ilgili bir takım değişiklikler meydana gelebilir. İnançlarınız ve yaşamsal prensiplerinizde farklılıklar oluşabilir. Sevdiğiniz ile birlikte uzun yolculuklara çıkma kararı alabilirsiniz. Aşka daha maceracı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Venüs’ün aşk evinizdeki ahengi, dikkatleri üzerinize toplayacağınızı gösteriyor. Sosyal paylaşımlarınız adına geçmiş dostlarınız ile tekrar bir araya gelebilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

9. evinizde meydana gelecek olan Ay tutulması, yaşamınızda kötü giden ve bırakmak istediğiniz her konuyu masaya yatıracaktır. Şimdiye kadar olan tüm inanç sisteminizi sorgulayabilirsiniz. Bu evre yurt dışı, medya ve basın ile ilgili çalışan Kova burçlarını önemli sonuçlar bekleyebilir. 18 Nisan tarihinde meydana gelecek olan Yeniay, iş yaşamınızla ilgili önemli evrakları ve sözleşmeleri işaret ediyor. İşiniz gereği seyahat planınız yoğun olabilir. Nisan ayı içerisinde ev ve yuvanızla ilgili harcamalarda artış meydana gelebilir.

Sağlık

Ruhsal açıdan kendinizi koruma altına almanız gereken bir aydasınız. Sinirsel gerginliklere karşı, terapi çaylanndan faydalanabilirsiniz.

“Ruhen, bedenen ve zihnen çok sağlıklıyım, huzur ve güven içerisinde yaşıyorum.”

Nisan Ayı Esması

“El Mümin” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 137 adettir. Erkeklerin “El Mümin” kadınlarınsa “Ya Mümin ” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde ruhen, bedenen ve zihnen çok sağlıklı olup kendinizi güvende hissedeceksiniz.

kova-burcu.jpg