Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 MAYIS

Aşk ve İlişkiler

Mayıs ayı itibariyle Aşk evinizde meydana gelecek olan Merkür retrosu sevdiğinizle olan iletişiminizi etkiliyor olacak. 19 Mayıs -11 Haziran arası, Merkür retro hareketi, iletişim ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini belirtmektedir. Kalbi boş olan Kova burçları, aşk meşk konularında kafanız biraz karışık olabilir. Bu evre başlayan ilişkilerin ömrü pek uzun sayılmaz. Hatta geçmişteki aşklar tekrar kapınızı çalabilir.

İş, Kariyer ve Para

19 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında meydana gelecek olan Merkür retro hareketi evresi, önemli iş sözleşmelerini imzalamamanız da fayda var. Bu evre geçmişte yarım bıraktığınız konuları tamamlayabilirsiniz. Venüs’ün 8 Mayıs – 6 Haziran arası 6. evinizdeki transiti, işinizle ilgili aşırı ayrıntılara gömülüp, bütünden kopmanıza karşı bir uyarıdır. Kendinizi bu evre fazla eleştirebilirsiniz. Genel anlamda maddi ve «man evi kaynaklarınızla ilgili bir değişim sürecine girdiniz. İşiniz ile ilgili kendinize fazla haksızlık yapmamalısınız.

Sağlık

Bu ay sakarlıklara karşı dikkat etmelisiniz. Akciğer ve solunum yolları hastalıklarına karşı önleminizi almanızda fayda var. 18 Mayıs tarihinde meydana gelecek olan Yeniay, detoks programına başlamanız açısından uygundur.

“ Yaşamımda denge içerisindeyim, yaşamın akışına ve geleceğimin muhteşem olduğuna güveniyorum, her zaman doğru kararlar veriyorum. ””

Mayıs Ayı Esması “El Hadi”

“El Hadi” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 20 adettir. Bir üst ebced değeri 400 dür. Erkeklerin “El Hadi” kadınlarınsa “Ya Hadi” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde ruhsal dengenizi koruyarak, sağlıklı ve doğru kararlar verebilirsiniz, daima korunursunuz.

kova-burcu-gunluk-yorumu-bugun-3-mayis-2015_8431212-3600_1800x945.jpg