Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 MART

Aşk ve İlişkiler

Mart ayı içerisinde partnerinizin desteğini alacaksınız. Özellikle ailevi meseleler bu ay ön planda olabilir. Ailenizin huzuru ve refahını her şeyin üstünde tutacaksınız. Partnerinizle olan iletişiminizde tutku ön planda olabilir.

İş, Kariyer ve Para

20 Mart itibariyle 2. evinizde meydana gelecek olan Güneş tutulması, maddi kaynaklarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayacağınızın bir göstergesi olacaktır. Yaşamınızda maddi manevi değerler ile ilgili çok ciddi değişim ve gelişimler meydana gelebilir. Maddi kaynaklarınız ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Unutmayın Güneş tutulmaları, yaşamımızda birçok fırsatı da beraberinde getirmektedir. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz fırsat kapınıza kadar gelebilir. Uzun süredir verdiğiniz mücadelenin sonucunu alabilirsiniz. Değişimler aylar içinde aşama aşama meydana gelebilir. Bu evreyi çok iyUdeğerlendirmelisiniz.

Sağlık

Mart ayı içerisinde ayak sağlığınızı önemsemelisiniz. Bu evre güzel bir ayak detoksu tüm bedeninizi ve ruhunuzu dinlendi-recektir.

Mart Ayı Olumlaması

“Bolluk bereket içerisinde, zengin ve varlıklı bir yaşam sürüyorum.”

Mart Ayı Esması

“Ya Gani Ya Muğni ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 2160 adettir. Çok büyük zenginliğin ve varlığın kapıları açar.

kova-burcu-kasim-rezzan-kiraz.png