Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 HAZİRAN

Aşk ve İlişkiler

Haziran ayı özel hayatınızla ilgili sizlere sürprizlerle gelen bir dönemi vurgulamaktadır. Haziran ayı aşk bir başka olacaktır. Sosyal kimliğinizin güçlendiği, kendinize olan güven duygunuzun tekrar yenilendiği harika bir döneme merhaba demektesiniz. Merkür’ün 5. evinizde 11 Haziran itibariyle ileri hareketi, iletişim gücünüzü arttırıyor olacak. Bekâr Kova burçlarını ciddi aşk serüvenleri bekliyor diyebilirim. 22 Haziran’a kadar Güneş’in Aşk evinizdeki geçişi size ayrı bir çekicilik katabilir. Partnerinizle olan iletişiminizde egosal yaklaşımlara karşı dikkat etmelisiniz. Venüs’ün 7. evinizdeki transiti, partnerinizle olan paylaşımlarınız adına harika bir bütünlük sağlayacaktır. Ayrıca Bekâr Kova burçları bu ay evlilik karan alabilirler.

İş, Kariyer ve Para

Sosyal çevrenizin maddi manevi desteğini alacağınız bir evreden geçmektesiniz. Hobilerinizi işiniz yapabilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve hayallerini^ gerçekleştireceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs’ün 7. evinizdeki transiti, Ortaklaşa işlerinizi bu evre projelendirebileceğinizi göstermektedir. Önemli ticari anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Sağlık

Akciğerlerinizi bu ay koruma altına alın. Sigarayı bırakmak için en uygun zamanların içinden geçiyorsunuz. Özellikle 16 Haziran itibariyle harika bir detoks programıyla, sağlığınız adına yeni bir sayfa açmabilirsiniz.

Haziran Ayı Olumlaması

“Yaşamımı mucizevi güzelliklere açıyor harika bir yaşam inşa ediyorum.”

Haziran Ayı Esması “Ya Bais Ya Fettah”

“Ya Bais Ya Fettah” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 1062 adettir. Bu esma sayesinde yaşamın her alanında mucizevi oluşumlar gerçekleşmektedir.

KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 HAZİRAN_3.jpg