Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EYLÜL

Aşk ve İlişkiler

Eylül ayında enerjiler çok güçlü olacak. 13 Eylül tarihinde Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması, 28 Eylül tarihinde Koç burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması çok yoğun bir enerjiyi açığa çıkarıyor olacak. 6 Eylül tarihi itibariyle, 7. evinizdeki Venüs’ün ileri hareketi, partnerinizle olan paylaşımlarınız adına olumlu bir evreye merhaba demekte olduğunuzu ortaya koymaktadır. 17 Eylül – 9 Ekim arası Terazi burcunda meydana gelecek olan Merkür retrosu, iletişim ve elektronik eşyalarınız ile ilgili konularda ufak tefek sıkıntılara sebep verebilir. Beklentilerinizde gecikmeler meydana gelebilir. Uzun yolculuklarınız sıkıntılı olabilir. 28 Eylülde meydana gelecek olan Ay tutulmasıyla yakın ilişkilerinizde ani değişimler oluşabilir.

İş, Kariyer ve Para

13 Eylül tarihinde Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması eşinizle birlikte sahip olduğunuz maddi kaynaklar ile ilgili gelişmeler yaşayacağınızı göstermektedir. Bu dönem miras ve nafaka ile ilgili işleriniz adına önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. 28 Eylül tarihinde, iş amaçlı seyahat planı gündeme gelebilir. Bu dönem, reklam, halkla ilişkiler ve organizasyon işleriniz ile ilgili şanslı bir evreye gireceksiniz.

Sağlık

Bu ay baş ağrılarına ve bağırsak sıkıntılarına dikkat etmelisiniz. 28 Eylül tarihinde meydana gelecek olan Dolunay’m etkisi son derece güçlü olacaktır. Bu evre yaralar kolay kolay kapanmaz.

Vücudumuzda, kanamalarda artış meydana gelebilir. Bu sebeple ciddi ameliyatlara karşı çok dikkatli olmamızda fayda var.

Eylül Ayı Olumlaması

“İlahi adalete her zerremle inanıyorum.”

Eylül Ayı Olumlaması

“Ya Hak Ya Adi ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 212 adettir. Bu esma sayesinde her konuda hakkınız size teslim edilir.

kova-burcu-8426.gif