Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 ARALIK

Aşk ve İlişkiler

Aralık ayı içinde sosyal ilişkileriniz adına şanslı bir evreye gireceksiniz. 11 Aralık tarihinde Yay burcunda meydana gelecek olan Yeniay, sosyal çevrenizin desteğini alacağınızı ortaya koymaktadır. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurulabilir. Mars’ın Terazi burcundaki transiti, partnerinizle olan iletişiminizde ufak tefek gerginliklere neden olabilir. Bu ay, ilişkinizdeki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Sen ben kavgalarından uzak durmanızda fayda var. Sevdiğiniz kişiyi istemsiz kırabilirsiniz. Tutkunun ön planda olacağı aşklar söz konusu olabilir. Bu ay yol arkadaşınız ve partnerinizle ilgili yaşamınıza dair önemli kararlar alabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

Aralık ayı içerisinde önemli ticari anlaşmalar adına sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önemli sözleşmeleri 11 Aralık itibariyle Yeniay’m pozitif enerjisiyle gerçekleştirebilirsiniz. Yeniay’m enerjisi, çevrenizin maddi kaynaklarından faydalanacağınızı ortaya koymaktadır. Venüs’ün Kariyer evinizdeki seyri, işinizle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayacağınızı belirtmektedir. Şöhretiniz artacak ve toplumun saygısını kazanacaksınız.

Sağlık

Aralık ayı içinde vücudunuzun bel bölgesini, üst baldırlarınızı ve kaslarınızı koruma altına almanızı öneririm. Bedensel enerjinizin düşük olduğu Yeniay dönemlerinde acil olmadığı surette, ameliyatlardan kaçınmanızda fayda vardır.

“Allah’ın bana verdiği güç ve kudretle, yaşamımı arzu ettiğim şekilde programlıyorum.”

Aralık Ayı Esması “Ya Kadir Ya Muktedir”

“Ya Kadir Ya Muktedir” ikili esma terkibini öneriyorum. Günlük okuma sayısı 1049 adettir. Bu esma sayesinde kendi yaşamınızı istediğiniz gibi programlayabilirsiniz.

kova-burcu-aylik-yorumu-aralik-2015_9018884-51630_1800x945.jpg