Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kova burcu aşk ve para falı

indir• AŞK: Aşk duygularınızın yoğunlaştığı bir ay olacak. Bu yoğun duygularla artan istek ve arzularınızı gerçekleştirme gücünü bulacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde yapıcı bir tavır içinde bulunarak, varmak istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ay evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilir, farklı dekorasyon stilleri deneyebilirsiniz.

• PARA: Yeni iş teklifleri alabileceğiniz bir ay. Aym ilk on günlük devresinde beklenmedik kazançlar sağlayabilirsiniz. Önünüze çıkacak bu fırsatları doğru kullanabileceğiniz, disiplinli ve yapıcı çalışabileceğiniz bir dönem olacak. Ayın 10’undan sonra, bir arkadaşınız aracılığı ile sizin için sürpriz olacak bir teklif alabilirsiniz. Bu sayede belki de bugüne kadar olan ilgi alanınızın dışında, tamamen farklı bir konu ile uğraşmaya başlarsınız.

• SAĞLIK: Sezgilerinizin yükseldiği, rüyalarınızın arttığı bir devredesiniz. Zaman zaman kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Rahatlamak ve sakinleşmek için yoga ve meditasyon uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Böylece enerjinizi de dengeleyebilir, içsel gücünüzü harekete geçirebilirsiniz. Huzurlu ve yüksek moral düzeyinde iken de fırsatları şansa dönüştürmeniz daha kolay olacaktır.