Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kova burcu 3 aylık genel yorumu

logo• AŞK: Duygusal ilişkilerle ilgili anlayışınız değişiyor. Aşk potansiyelinizin yükseldiği bir dönem. Fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimli duygular yüzünden ilişkilerinizde bazı sorunlar çıkabilir. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri dengede tutmak için gayret göstermelisiniz. Beklentilerinizi anlatmayı deneyin. Ay içinde kaçamak aşklar yaşayabilirsiniz ancak çekiciliğine karşı koyamadığınız kişiyle aniden bir ilişkiye başlamadan önce temkinli olmalısınız. Bu ay eski aşk maceralarınız sırasında yaptığınız hataları gözden geçirebilir, kendinizi ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Fazla derinlere dalmayın.

• PARA: Kariyer çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Yeni ve ani başlangıçlar yapmak için güçlü arzular duyabilirsiniz fakat bu ay aceleci davranmayın. Projenin veya önerinin parlaklığına kapılıp temkini elden bırakmamalısınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok fazla zorlayacağınız bir dönemdesiniz. Fakat gelişmeler beklediğinizden farklı gelişebilir. Harcamalarınıza özen gösterin ve bütçenizi aşan yatırımlarda bulunmaktan kaçının. Üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınıza karşı fevri davranmamalısınız. Fırsatlar karşısında aceleci davranmayıp karar aşamasında deneyimlerinizden de yararlanırsanız kazanan siz olacaksınız.

•SAĞLIK: Kendinizi zinde sağlıklı ve güçlü hissedebilir ve bedeninizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Bu yanıltıcı duygunun ardından sağlık sorunları çıkabilir. Bu ay kendinizi fazla yormayın ve dinlenmek için zaman ayırın. Soğuk algınlığı ve ateşli hastalıklara karşı tedbirli olun. Aşırı yorgunluk ve gerilim yüzünden özellikle cilt ve böbrek ve kan dolaşımına bağlı sağlık sorunları çıkabilir. Açık havada yapacağımz yürüyüşler ve sevdiğiniz konularla ilgilenmek dengenize yemden kavuşmamza yardımcı olacak.