Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kova burcu 2015 para aşk ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Sevdiğinizle ilgili duygu ve istekleriniz yoğunlaşacak. Kendi içinize yönelerek isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bazı olaylarm üzerinde çok fazla durabilir ve geçmişe ait beklentilerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi belirleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bunları sevdiğinizle paylaşabilir, birlikte gelecek planları yapabilirsiniz. Evlilik ve çocuk arzularınız daha belirgin biçimde ortaya çıkabilir.

• PARA: Harcamalarınızı son derece dikkatli yapacağımz bir dönem. Bu ay güvenli koşulları sağlamak için çok fazla gayret göstereceksiniz. Kaygılarınızdan uzaklaşmayı başarırsamz verimli çalışmalar yapabilir, başarılı olacağımz girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu ay ekip çalışmalan, çeşitli organizasyonlar ve ilginç anlaşmalar yapabilirsiniz. Yatırım yapmak için harekete geçebilir, yakın çevrenizde araştırmalar yapabilirsiniz.

• SAĞLIK: Kendinizi çok fazla yormayın. Enerjinizi dikkatli kullanın. Aslında bünyenizin kuvvetli olduğu bir dönemdesiniz. Fakat kendi içinize yönelip çok fazla derinleşecek olursanız ve olayları çok fazla sorgularsanız, bünyeniz zayıf düşebilir ve böyle bir durumda hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Genel olarak bu ay gücünüzü dikkatli kullanacak ve sağlığınıza özen göstereceksiniz.

(2) Yorum Ekli

  1. kibariye12 Aralık 2014 Cevapla
    Doru kisiyi nezaman bulacagim
  2. derya20 Ekim 2014 Cevapla
    Herşey Gönlümüzce olsun

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)