Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Yorumu

Kararlı Halin Geri Dönüşü MüGezegensel Tehlikesiz Durumlar
Bu ay evren size büyük bir hediye verecek. Hayatınızı değiştirecek şanslı bir olay yaşayacaksınız. Herkesle uyum içinde olacak, uzun vadeli planlar yapacaksınız. Sağduyunuza güvenin. Jüpiter, Satürn ve Neptün’ün şanslı dizilimi sayesinde çok mutlu olacaksınız.

İlişkiler
8 Temmuz’da Yeni Ay Yengeç burcunda, güneş Yedinci Evi nizdedir. İlişkilerinizde son aylardaki itirazcı tavrınız sürüyor. Temmuzun başında, sonunda ve 20 sinde Merkür doğrudan Yengeç’in etkisine giriyor. Sorunlu ve uyumsuz insanlardan uzak durmalısınız. 9’unda ya da 22’sinde olumlu haberler alacaksınız.

Para ve Başarı
22 sinde Dolunay Kova burcunda, İkinci Evinizdedir. Bütçenizi ve harcamalarınızı gözden geçireceksiniz. Amacınıza ulaşmak için harcamalarınızı azaltmalısınız.

Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Uranüs ve Plüton’un aynı hizaya gelmesinden kaynaklı aile içinde anlaşmazlıklar, endişelenmenize ve evden uzaklaşmanıza neden olabilir. Ayrıca gayrimenkul satın almak için uygun bir dönem olmayacaktır. Önemli aile toplantıları yapmak zor olacaktır. Evinizi olumsuz durumlara karşı sigortalattığınızdan emin olun.

Umut Vaat Eden Günler
3, 6, 10, 13, 16, 17, 24, 30
Sıkıntılı Günler
1,2, 7, 14, 15,21,25, 27