Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz:

Bu ay, size aile içinde oldukça büyük sorumluluklar düşecek. Aileniz bazı anlaşmazlıklar yaşamaya başlayacak ve bu anlaşmazlıkların çözüm yolunda liderlik yapmak durumunda kalacaksınız. Zaten sorunların çözümünde gösterdiğiniz yetenek ve kararlılıkla bu negatif dönemin üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Sabır, anlayış ve bolca dinleme ile her türlü sorunun çözümü sizin için çocuk oyuncağı.

2015’in hep gerçekleşmesini beklediğiniz atılımlar için iyi bir yıl olacağını zaten söylemiştik. Yeni projeler arka arkaya gelecek ve tek yapmanız gereken birini ya da birkaçını seçmek olacak. Ya da yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Siz daha iyi bilirsiniz, ama değerlendirmekte fayda var.

Nisan ayında doğan bekâr Koçların kapısını yeni bir aşk çalabilir. Nasıl da gözleriniz fal taşı gibi açıldı. Tamam, yeni bir aşk kapıyı çalabilir, ama heyecanla kapının çalmasını beklerken şapkanızı masaya koyup giden aşkların elinizden neden kaçtığının muhasebesini de yapmakta fayda var. Aynı hataları yapmak istemezsiniz değil mi?
Aşk kapınızı çoktan çaldıysa, düğün dernek kurulma olasılığı yüksek. Geçmiş hataları ile yüzleşerek bu hatalardan gerekli dersleri alan, artıları ve eksileriyle değerlendirmelerini yaparak son kararını veren Koçların, nişan ya da düğünlerini tebrik etmekten başka bir söz kalmıyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 1,2,10 ve 20 Temmuz Para için şanslı günleriniz: 7,16,18,21 Temmuz Aşk için şanslı günleriniz: 3,23,25,26,27 Temmuz.