Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Sağlık Durumu

indirSağlık
Güç sahibi Koçlar gezegendeki en sağlıklı inKoçlardan bazılarıdır. Sağlıklı Koçlar çok uzun yaşam sürelerine sahiptir. Hayat enerjilerini vücutları yoluyla dışarı atabilme yetenekleri kadar iyimser ve kayıtsız tutumları da uzun ve sağlıklı yaşamalarına yardım eder. Çoğunlukla olduklarından daha genç gösterir ve hissederler.

Fiziksel anlamda Koçların birincil zayıf noktaları sırtları ve dizleridir. Koçlar güçten düştüklerinde hislerini geri planda tutmak ya da hayatta adım atmaya korkmak ağırlıklı olarak bu bölgelerde hasarlara yol açacaktır. Diğer muhtemel sağlık sorunları bacaklarında, ayaklarında, prostatlarında ve karaciğerlerinde ortaya çıkar. Koçların hassasiyetleri onları nezle için potansiyel aday yapar.

Bastırılmış içsel bir huzursuzluk ya da haykırma ihtiyacı genelde nezleye ya da benzer sinüs sorunlarına yol açar. Güçten düştüklerinde Koçlar uyuşturucu ve alkolle ilgili sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirler. Neşeli, iyimser ve fiziksel olarak aktif kalmak bu gibi sorunlardan uzak kalmalarına yardımcı olur. Doğada vakit geçirmek Koçlar için tedavi edicidir.

Koçların çok hassas burunları vardır. Her şeyi yemeden önce koklar, tuhaf kokan yerlerde rahatsız olurlar ve vücut kimyası konusunda duyarlıdırlar.

Genç, enerjik ve isyankârken Koçlar pek çok fiziksel risk alır ^motosiklet sürme, dağa tırmanma, yarış yapma vs. Ama yaşları ilerledikçe yavaşlar, acıya karşı duydukları korkudan dolayı fazlasıyla riskli ve tehlikeli etkinliklerden kaçınırlar.

Koçlar vücutları yoluyla büyük miktarlarda enerjiyi kanalize edebildikleri için, genellikle kendi vücutlarını çabucak iyileştirebilirler. Hasta olmaları içsel korku veya çatışmanın işaretidir. Tekrar sağlıklarına kavuşmak için, Koçlar sorunlarıyla yüzleşmeli, korkularının ötesine geçmelidirler.

Bir Sannın sağlıklı, mutlu ve dengeli yaşamasını sağlayacak üç aktivite vardır: egzersiz, olumsuz bağımlılıklardan uzak durmak ve espri anlayışına sahip olmak.