Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte kanınız kaynayacak, kapalı bir yerde durmakta zorlanmaya başlayacaksınız. Devamlı bir yerlere kaçma, açık havada olma isteğiyle yanıp tutuşacaksınız. Tabii iş güç var, bir yere gidilmez diyerek bedeninizi eve kapattığınız gibi, kafanızı da kapatamazsınız. Aklınız hep uçan kuşlarda, esen meltemde, sahile vuran dalgalarda olur. Şirketin altı aylık bütçe planlamasını yaparken ormanda yapacağınız mangal partisini düşünürseniz, raporlara “2 kilo kanat alınacak” diye hatalı notlar düşebilirsiniz. Kendinizi sıkmayın, hafta sonu ne güne duruyor. Arabanıza atlayın, arabanız yoksa otobüse binin ve sevgilinizi ya da eşinizi yanınıza alarak yakın yerlere kaçamaklar yapın. Orada geçireceğiniz sakin ve bol oksijenli bir hafta sonu, bütçe planlamalarına düşeceğiniz hatalı notların önüne geçecektir.

Ayın ikinci yarısında ise iş hayatınıza yoğunlaşıp yeni projelere merak saracaksınız. Her zaman istediğiniz ama henüz zamanı değil, diyerek ertelediğiniz yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Zaten bu başlangıcı yapmak için bir şeyler sizi dürtüp duracak. Öyle Facebook listenizdeki bir arkadaş dürtmesi gibi değil, sizi oldukça sarsacak bir dürtme. Çünkü Mayıs ayı devamlı size geleceğinizi düşündürtüp duracak. Ve geleceğinizle ilgili yatırımlar için zorlayacak. Siz daha iyi bilirsiniz, ama yıldızların bana gösterdiği naçizane yatırım fikrimi söyleyeyim. Gayrimenkul yatırımları pozitif sonuçlar getirecektir. Zaten siz, karşınıza iyi bir fırsat çıkınca kaçırmazsınız, ama ben yine de söylemiş olayım. Sonra, haklı çıktığıma övünmek için bir nedenim olur.

Projeler, yatırımlar derken ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı baş bölgesi, öğünleri aksattığınız için mide ve bağırsak sisteminizde aksaklıklar yaşamanız olası. Güne sıkı bir kahvaltı ile başlayın, öğle sıcağında yağlı ve kalorili yiyeceklerden uzak durun.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 7,17,26 Nisan Para için şanslı günleriniz: 2,11,25,26 Nisan Aşk için şanslı günleriniz: 1,10,19 Nisan.images