Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOÇ BURCU JÜPİTER LEYLEĞİ HAVADA GÖRDÜ!

YıldızlarJüpiter 2015’i seyahat alanınızda geçirecek ve taşıma araçlarına neredeyse yapışmanızı sağlayacak. Şık bir çift valiz alın ve her an hazır olsun. Diş fırçanızı yedekleyin, pasaportunuzun süresini uzatın. 9 Mayıs 8 Eylül 2015 aralığında Jüpiter geriliyor olacak. Bu süreçte yolculuk hızınız yavaşlayabilir ve ertelemeler ortaya çıkabilir. Evini ve ailesini seven Boğalar için bu 1 ötü bir haber olmasa gerek! Yazı ailenizle geçirin ve sonbahar seyahatlerinizin planını yapın.

Dahası aşka hazırlanın!

Jüpiter’in bulunduğu alan sadece yolculukları temsil etmiyor. Elbette bütün Boğalar yurtdışı veya kent dışı seyahatlere çıkmayacak. Kiminiz hukuki konularda şansı yakalarken ve avantajı ele geçirirken, kiminiz yayıncılık sektöründe isim yapacaksınız. Belki bir TV programına başlayacak ya da radyoda sesinizi duyuracaksınız. Olmadı magazin dergilerinden birinde köşeniz ayrılacak, yazmaya başlayacaksınız. Medya işlen de aynı alanın konusu.

Eğitimi süren liseli ya da üniversiteli Boğalara gelelim: Hepsi için zihnin açık, öğrenmenin kolay, unutmanın zor olduğu hoş bir yıl başlıyor. Ancak Jüpiter her zaman muz kabuklarıyla kaplı bir zemin hazırlar. Aşırı kendine güven tuzağına düşerseniz başarı yerine başarısızlık sizi bekliyor olacak. Risk almayın, kopya çekmeyin. Sadece çalışın veya ders dinleyin. Her zamankinden yüksek notlar aldığınıza şaşırmayın. Üniversite sınavına bu yıl girecek Boğalar son derece şanslılar. Risk almadıkları sürece!