Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KOÇ BURCU İŞ DEĞİŞİKLİĞİ, SAĞLIK VE DİYET KONULARINIZ İÇİN ÖZEL TARİHLER 2015

logo21 Şubat 2015’de iş alanınızda, yani Başak burcunda Ay tutulması yaşanıyor. Birkaç yıl önce burcunuzda gerçekleşen tutulmalarla deneyim kazanmıştınız. Bu kez sadece iş alanınız ve sağlığınız sınavdan geçecek. Satürn aynı alanda yol aldığı için kemik ve iskelet sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Sıkı diyetler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşleriniz, uzak akrabalarınız ve komşularınız bu konuda çok fazla destek olacaklar.

Yalnız değilsiniz sevgili Koç. Yeter ki siz de onlar kadar kendinizi düşünün. Bu kez risk almayın. Yakın arkadaşlarınızdan biri her şeyinizle ilgilenecek ve şefkatini esirgemeyecek. Bu günlerde iş anlaşması yaparsanız, büyük projelerin altından tek başınıza kalkmak zorunda kalacağınızı bilmelisiniz. Yalnız çalışmayı tercih edeceksiniz ya da koşullar öyle gerektirecek.
Satürn 2015 boyunca iş alanınıza disiplin, sabır ve dayanma gücü getirecek. Bununla birlikte bazı ufak tefek engeller çıkaracağını da belirtmeliyim. Bir türlü onaylanmayan projeler, kazanılması zor müşteriler, hiç sebep yokken ertelenen iş anlaşmaları Satürn’ün eğitim programının bir parçası sevgili Koç. Sakın yılmayın. Öğretmenin dersine iyi çalışın ve tek başınıza neler başaracağınıza kendiniz de tanık olun.

30 Ağustos 2015’de Başak burcunda Yeniay doğduğunda, yeni bir müşteriyle el sıkışabilirsiniz. Yeni iş alanınıza taşınabilir, ekibinize başarılı elemanlar katabilirsiniz. Bunlara rağmen her işi tek başınıza yapmak isteyecek ve yorulacaksınız. Zaman zaman kendinizi desteksiz hissedeceksiniz. Sabır size sarsılmaz bir kariyer ve altın harflerle yazılmış bir isim kazandırabilir. Jüpiter kariyer alanınızı desteklerken, bütün emekler ödüle dönüşür. Dikkatinizi ortağınıza çevirmeyin. Tek başınıza işinizi sürdürün ve başarıyı paylaşmayın. Ortaklık için yurtdışmdan veya kent dışından teklif alırsanız hemen karar vermeyin. Ortağınız fazla güçlü ve otoriter olabilir. Sıkıntıya gelemeyen Koçlar için birkaç yılı tek başına geçirmek en doğrusu olacaktır.

Aynı günlerde diyete başlayın, spora başlayın, fakat yorucu hareketlerden kaçının. Kemiklerinizin hassasiyetini göz ardı etmeyin sevgili Koç. Sağlığınız işinizden bile önemli, bunu unutmayın!