Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Aylık Falı

logo•AŞK: Bu aym ilk yarısmda duygularınız dorukta olacak. Kendinizi çok güzel ifade edebilecek ve katıldığınız toplantılarda bu özelliğiniz sayesinde etrafmızdakilerin dikkatini çekeceksiniz. Aym ikinci yarısından sonra duygularınız daha da derinleşiyor. Bu yüzden sevdiğinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Yine bu dönemde cinsel potansiyeliniz yükseliyor. Bu nedenle karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Bu sizi yeni ilişkilere doğru itebilir.

•PARA: Yeni fikirleriniz ve projeleriniz dikkat çekiyor. Özellikle ayın ilk yarısında katılacağınız iş toplantılarında yeni projelerinizle sükse yapacaksınız. Bu sizi yeni anlaşmalara doğru götürebilir. Ayın ortalarına doğru duygu ve düşüncelerinizdeki derinleşme sizi kuşkucu ve endişeli bir tavır içine sokabilir. Fazlasıyla detaycı düşünceler nedeniyle ayrıntılar arasında boğulabilir ve harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Bu durumun size fırsatları kaçırtmasına izin vermeyin. Ayrıca yine bu dönemde başarınızı kıskanıp sizi engellemeye çalışan insanlara karşı da uyanık olmanızı tavsiye ediyoruz.

•SAĞLIK: Bu ay aşırı endişeli ve kuruntucu davranışlarınız dışında sağlığınızda önemli bir problem gözükmüyor. Bu tür kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, sizde psikolojik bazı problemlere yol açabilir. Buna meydan vermemek için sizi bu duygulardan kurtaracak ortamlara girmeli ve dikkatinizi başka yöne doğru çekmelisiniz. Bunu başaracak kapasiteye de sahip gözüküyorsunuz.