Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu Aşk Hayatı

İlişkiler

indirİlişkilerde Koçlar eşlerine karşı çok hassas ve ilgili olabilirler. Düşünceli ve başkalarını mutlu etmek isteyen inKoçlar oldukları için inKoçların özellikle de sevdiklerinin üzülmesine sebep olduklarını hissetmeleri onlara acı verir. Koçların kafasında ideal bir ilişki biçimi vardır. Onlarla gülüp eğlenecek, onlarla oynayacak, (onlara annelik taslamadan) sahip çıkacak ve özgürlüklerini ellerinden almayacak oyun arkadaşları isterler. Yine de kendilerine ayıracak zamanları da olsun isterler.

Koçlar flört etmeyi sever, ama karşı taraf flörtten daha fazlasını istiyorsa buna sinirlenebilirler. Eğer bir Koçyı kovalar ve ondan güçlü çıkarsanız, Koç kaçıp gidecektir. Ama eğer geri çekilir ve ilgisiz görünürseniz, Koç onu hâlâ sevip sevmediğinizi öğrenmek için geri gelecektir. Sevginizi kazanmak için şirinlikleriyle sizi eğlendirecek, size hediyeler getirecektir. Ve bunu başardığı anda da yine kaçmaya başlayacaktır. Koçların oyuna yönelmesini engellemek için, eşler ilişkiye sıkı sıkıya bağlı kalmayı ve Koçların kaçıp gitme tutumlarına tepki vermemeyi öğrenmelidirler. Çünkü Koçlar genellikle geri döneceklerdir. Güvende hissettiklerinde, sakinleşir ve sadık ilişkiler kurarlar.
Sadakat ve bağlılık üzerine kurulu ilişkiler istediklerine inanmalarına rağmen, Koçların ilişki geçmişleri başka bir hikâye anlatır.

Bağlılık korkusu ulaşılamaz, elde edilemez ya da aynı bağlılık korkusuna sahip inKoçlara ilgi duymak olarak kendini gösterir. Bu tür bir insandan Koçlara zarar gelmez. Koçlar kendilerini âşık olmaya bıraktıklarında, sevgi dolu, vefakâr ve sadıktırlar. Eşlerinin mutlu olduğundan emin olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Seks
Koçlar cinsel yönden fazlasıyla etkindir. Sevişirken oyun oynar gibidirler. Gülmeyi, eğlenmeyi ve şakalar yapmayı severler. Aynı zamanda eşleri konusunda fazlasıyla hassas ve düşünceli olabilirler. Koçlar için cinsellik hem bir zevk hem de fiziksel bir deşarjdır. Seks diğer inKoçlara bağlanmış hissetmelerine yardımcı olur. Koçlar için tek bir cinsel partnere bağlı kalmak zordur. Tekeşlilik onlar için seçenek ve alternatifleri alır götürür. Yine de, Koçlar gerçekten âşık olduklarmda, yavru köpekler kadar sadıktırlar. (Ayrıca yakalanmaktan ya da terk ederek eşlerini incitmekten korkarlar.)