Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç burcu 3 aylık genel yorumu

logo• AŞK: Katılacağınız davet ve toplantılarda sanat yönü ağırlıklı, sevecen ve maceracı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Çekiciliğinizle ve güzel konuşmanızla dikkat çekeceksiniz. Bu ay heyecan duyacağınız aşk maceralarına atılabilirsiniz fakat gerilimli duygularınızı yansıtmaktan ve aceleci davranmaktan kaçının. Büyük beklentiler içinde olmanız yanılmalara neden olabilir. Platonik aşk yaşama potansiyeliniz yüksek. Aym son günlerinedoğru şansınız size yardımcı olacak ve aşkta mutluluğu yakalayabileceksiniz. Duygularını özgürce sergileyebilen, maceracı, farklı yapıdaki kişiler ilginizi çekebilir.

• PARA: işinizle ve kariyerinizle ilgili yaraücılığmızı harekete geçirecek kişilerle tanışabilirsiniz. İşinizin gerektirdiği teknoloji ürünlerinden yararlanabilir ve bununla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Girişimde bulunurken kararsız bir tavır sergilemekten kaçının. Büyük beklentiler içinde bulunabilir ve yapabileceklerinizden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Ancak bu durum sizi zorlayacak. Hırslı bir tavır içinde bulunmayın ve elinize geçen fırsatları kullanmak için sabırlı davranın. Bir toplantıda karşılaşacağınız kişiyle yapacağımz işbirliğinden kazançlı çıkabilirsiniz.

•SAĞLIK: isteklerinizin yarattığı gerilim yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Kendinizi çok fazla yemek ve içmeye adayabilirsiniz. Özellikle alkol kullanımına ve beslenmenize özen gösterin. Moraliniz yükseldiği için sağlık problemleri çıksa bile bunları kolay aşabilirsiniz.