Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç burcu 2015

indirYılan yılı 24 Ocak’ta başlar ve Koç burcu için ilginç bir yıl olacaktır. Yaşamının bütün alanlarında istedikleri olmasa da, yılın hâlâ zevkli yanları olacaktır ve Koç burcu zahmetine değer bir ilerleme kaydedecektir. Daha etkin Ejderha yılının tersine, Yılan yılı Koç burcu’a elde ettiği şeyi birleştirip tadına varması için bir fırsat verdiği kadar, daha uzun vadedeki büyümesine katkıda da bulunacaktır.

İş yaşamında pek çok Koç burcu, yeteneklerini ve deneyimlerini iyi yönde kullanarak sahip oldukları konumu geliştirmekten ve terfi olanakları ya da yeni konumlar ortaya çıktığında iyi yerlere yerleştirildiklerini görmekten memnun olacaklardır. Bu hevesli yaklaşım, yaratıcı zihin ve cana yakın yapısıyla, Koç burcu kendisi için iyi bir ün sağlayacak ve bu yıl boyunca artmaya devam edecektir. Ayrıca, 2015’de öğrendiklerinin ve başardıklarının daha sonraki yıllarda elde edeceği başarılarda yararlı oldukları ortaya çıkacaktır.

İş ya da şu andaki konumlarında bir değişiklik arayan Koç burcular için ilginç başlangıçlar olacaktır. Kuşkusuz, bunlar çok sayıda ya da her zaman Koç burcu’nu tam olarak umduğu şeyler olmayabilir, ama bir kez yeni bir konum elde ettiğinde, bu konuma hızla uyum sağlayacak ve daha sonraki ilerlemesinin tohumlarını atacaktır.

Çalışan ya da iş arayan bütün Koç burcular varolan herhangi bir eğitim fırsatını değerlendirmeli ve öğrenmenin yararlı olacağını düşündükleri her türlü beceriyi edinmek için adım atmalıdır. Yılan yılı kendi kendini geliştirmeyi son derece destekler ve Koç burcu’m yeteneklerini geliştirmek için yapabileceği her şey uzun vadede yararına olacaktır

Parasal konular sözkonusu olduğunda, bu oldukça şaşırtıcı bir yıl olacaktır. Aile harcamaları, barınma ve ulaşım giderlerinin tümü Koç burcu bütçesini etkileyebilir ve 2015 yılı boyunca parasal durumunu izlemek ve mümkün olduğu her durumda önceden bütçesini ayarlamak, zahmetine değecektir. Bu, kesenin ağzını sıkmanın yanısıra paranın dikkatlice yönetimini de gerektiren bir yıldır. Koç burcu ayrıca yersiz tehlikelere girme ya da parasını kumar gibi yatırımlara sokma konusunda temkinli olmalıdır.

2015 yılında para oldukça kolay gelip gidebilir ve farkında olmadan, sorunlar çıkabilir. Ayrıca, eğer Koç burcu, özellikle evi için herhangi bir tür eşya ya da döşeme gibi büyük bir alışveriş planlıyorsa, etki altında kalarak çok fazla şey al maktansa düşünmeye zaman ayırmalıdır. Böylece, gereksinimleri üzerinde yalnızca daha fazla düşünme olanağını elde etmekle kalmayacak, kendini gereksiz harcamalardan da kurtaracaktır.