Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç burcu 2015 aşk yorumu

logo• AŞK: Sürpriz aşklar bu ay da devam ediyor. Arkadaşlarınızla beraber katılacağınız davetlerde enerjik ve coşkulu kişilerden çok etkilenebilir, heyecanlı yeni bir aşka adım atabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulların değişimiyle ilgili endişelerden uzaklaşabilirseniz ve daha özgürce davranabilirseniz ilişkiniz beklentileriniz doğrultusunda gelişebilir. Sezgilerinizin sizi yanıltabileceği bu dönemde ilişkinizi idaelize etmemeye çalışın, güzel ve anlayışlı davranmaya özen gösterin.

• PARA: Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabileceğiniz bu dönemde, projelerinizde ayrıntılarla ilgili önemli noktaları tespit edebilirsiniz. Koşulların sizi zorlamasına rağmen finans yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Bazı maddi kayıplara karşılık tedbirli olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınızla tartışmalara girmemeye çalışın, endişelerinizi yakınlarınıza yansıtmayın.

•SAĞLIK: içinizdeki güven duygusunu sarsacak endişelere girmemeye çalışırsanız sağlık sorunu yaşamazsınız. Güzel duygularınızın yükseldiği bu ay kırlarda yürüyüş yapmak ve temiz hava almak sizi rahatlatabilir. Sabırsız davranışlarla öfkelenmemeye çalışın, fazla alkol almamaya dikkat edin.