Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç Burcu 2015 Aşk Sağlık Ve Para Yorumu

logo• AŞK: İlişkide güven duygusu önem kazamyor. Katılacağınız bir toplantıda zeka ve duygularından etkileneceğiniz bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. 24 Aralık’tan sonra duygularınız iyice derinleşiyor. İlişkinizde içsel gerilim ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Aym ikinci yarısından sonra partnerinizin kibar, nazik, akıllı olmasına önem vereceksiniz. Aranızda dostluğun başlaması sizin ona olan ilginizi daha da pekiştirecektir. Partnerinizle kafa yapınız uyuşuyorsa kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ani kararla evlenme teklifi alabilirsiniz. Aşırı harcamalar yaparak kendinizi zorlamaym. Sevdiğiniz yüzünden zor .durumda kalabilirsiniz. Gerçekleşmeyecek hayal kurmanız yanlış kararlar vermenize neden olacaktır.

• PARA: Kazanmak için hırs yapıyorsunuz. Endişe ve kuruntulu duygular aklınıza baskı yapıyor. Bu da yaptığınız işi olumsuz etkiliyor. İşinizi sorgulayabilirsiniz. Olayları abartmayın, tedbirli olun. Akıl faaliyetinizi değiştireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan iletişiminize dikkat edin. Elinize geçen parayı tutmada kararsızlık yaşayıp bunalabilirsiniz. Beklenmedik bir miras alabilirsiniz. Yeni yapacağımz işlerde aklınızı kullanabilirseniz başarılı olacaksınız. Ama kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olun. Yanılgıya düşüp para kaybma uğrayabilirsiniz. Karar verirken çok dikkatli davranmalısınız. Yanlış anlaşılmalar yüzünden iş ile ilgili mahkeme durumları oluşabilir. Hırsızlara karşı tedbirli olun.

•SAĞLIK: Akıl ve duygularımz çok yoğun çalışıyor. Bu da bedeninizin zinde olmasım engelliyor. İlaç kullanımına dikkat edin. Masaj ve banyo yapmak sizi gerilimli etkilerden uzaklaştıracaktır. Sağlıklı gıdalarla beslenin. Sinirlerinizin bozulmaması için çevre gezilerine çıkıp farklı kültürleri araştırabilirsiniz. Kendinizi her yönden çok iyi korumalısınız. Vitamin alarak bağışıklık sisteminizi güçlendirin.