Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Koç burcu 2014 kariyer yorumu

indirKARİYER

Jüpiter 2015’i kariyer alanınızda geçirecek. Yıl boyunca en şanslı olduğunuz konu kariyeriniz ve yükselişiniz sevgili Koç. Bu nedenle 2015 başından itibaren çalışmalarınıza hız verin, gelen fırsatların büyüklüğü sizi bile hayrete düşürecek.
8 Ocak 2015’de Yeniay kariyer alanınızda doğuyor. Güneş, Jüpiter ve Ay’ın aynı alanı enerjiyle donatması havai fişek gösterisini andıran sonuçlar doğuracak.

Değişimi seviyorsunuz, rutinden sıkılıyorsunuz sevgili Koç. Ocak ayının 23’üne dek etkili olacak Yeniay bilinçaltınızda ve sezgilerinizde beklenmedik bir değişim yaratacak. Sevindirici duygular ve hedefinize ulaşmanın memnuniyetini hissedeceksiniz. Bu sırada iş alanınızda gereken disiplini sağlayan Satürn’le kariyer alanınıza gereken şansı taşıyan Jüpiter işbirliği yapıyor olacak. İş yaşamınızı disiplinli, düzenli hale getirirken, şanslara ve tekliflere açık olmanız beklediğiniz değişim rüzgârını estirecek. Yakın çevrenizin ve uzak akrabalarınızın gıpta eden bakışları sert tartışmalara dönüşebilir sevgili Koç.

27 Aralık 2015’de Yeniay bir kez daha ışığını kariyer alanınızın üzerine yansıtıyor. Bu kez tam bir savaşçı olduğunuzu kanıtlayacak, seçtiğiniz bir kariyeri kazanma mücadelesine girişeceksiniz sevgili Koç. Sonuç elbette başarılı! Tam 6 gezegen kariyer alanınıza yerleşmiş olacak. Gücün kralı ol duğunuzu rahatlıkla ilan edeceksiniz. Ancak! Plüton ve Mars aynı yerde buluşunca ister istemez patlayıcı bir enerji açığa çıkar. Diktatörce ya da zalimce yöntemlerle gücünüzü kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde Plüton kariyer alanınızda yalnız kaldığında yıkımlarla karşılaşma ihtimaliniz oluşur.

Şimdi Jüpiter, Merkür, Güneş, Ay, Plüton ve Mars’ın olumlu yönleriyle tanışın. Sözleşmelerinizi içiniz rahat imzalayın.
18 Temmuz 2015’de Dolunay kariyer alanınızda son noktayı koymanıza yardım edecek. Henüz eğitiminizi tamamlamış ve ilk fırsatı değerlendirmek için can atıyorsanız, Dolunay iş başvurunuzun kabul edileceğini ve iyi bir mevkiden iş hayatına katılacağınızı fısıldıyor. 5 gün önceden ve 5 gün sonraya kadar sürecek etkiyi kaçırmayın. Bulunduğunuz odayı, masayı, konumu sevmiyorsanız, işten ayrılma veya emekli olma planları yapıyorsanız; ailenizin sert sözlerle eleştirmesini de göze aldıysanız, yine Dolunay size yardımcı olur. Yeni bir mevkii vaat edemez, ama bulunduğunuz konuma veda etmek için Dolunay’da tetiklenirsiniz.