Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kırmızı Rengi Sevenlerin Falı

27ef46c92054d9c4fe3f93eeb0018575_1304936121Pratik, gerçekçi, çalışkan ve hareket üzerine kumlu kişiliklere sahip insanlardır. Yaptıkları işin kısa vadede doğurduğu sonucu görmekten hoşlanırlar.

Kırmızılar, ilişkilerinde ilginç bir şekilde dürüst ve acımasız bir biçimde haşin olabilirler. Enerjik, cesur, dirençli ve dayanıklı, iyimser, sadık, dürüst ve güvenilirdirler. Sinirlendiklerinde çabucak üstesinden gelirler ve kin tutmazlar. Ama güçten düşmüş olan Kırmızılar kolayca kızıp sinirlenebilir, fiziksel olarak patlamaya hazır bir bomba olabilir ve potansiyel tehlike arz edebilirler. İçlerinde öfkeyi çoğu zaman duvara yumruk atarak, kavga çıkartarak ya da şiddetli cinsel deneyimler yaşayarak atarlar.

Bir tarafları yaralandığında buna verecekleri tepki aşağı yukarı hayvanlarınkinin aynısı olur, yani duygusal anlamda içlerine çekilip fiziksel anlamda dışa vurarak.

Kırmızıların nerdeyse hayvani yaşama içgüdüleri vardır. İçinde bulundukları durumdaki fiziksel risk unsurlarını ve muhtemel tehlikeleri sezebilirler. Sorunların çözümü için hangi kaynakların ve kabiliyetlerin gerekli olduğunu içgüdüsel olarak anlarlar. Tehlike karşısında katıksız bir cesaret örneği gösterirler.

Kırmızılar tek gerçekliğin fiziksel gerçeklik ve en iyi yolun kendi yolları olduklarına inandıkları için fazlasıyla dar kafalı olabilirler. Hislerini ve düşüncelerini savunurlar. Hassas, uzun soluklu ilişkiler kurmak Kırmızılar için başa çıkılması gereken bir meseledir. İnsanları tanımakta zorlanırlar. Başkalarına açılma ya da onlara güvenme konusunda ihtiyatlıdırlar ve sert, koruyucu kabuklarıyla kırıcı olabilirler.

Güç sahibi olarak kalmak için Kırmızılar enerji ve öfkelerine uygun deşarj yolları bulmalıdırlar. Ne zaman devam edeceklerini ve ne zaman pes etmeleri gerektiğini öğrenmeleri gerekir. Tek bir yolda devam etmek konusunda bazen o kadar inatçı olurlar ki, başka seçenekler de olduğunu göremezler. Eğer şehir yıkılıyorsa, iyi bir bakış açısıyla, “Kurtarabildiğini kurtar, sonra gel ve yeniden inşa et” denebilir. Bitmek bilmeyen enerji ve dirençleri onlara yardım etmeye çalışan diğer insanları çoğu zaman yorabilir.