Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KILIÇLARIN DÖRTLÜSÜ (DURUM) AŞIKLAR (MÜCADELE)

KILIÇLARIN DÖRTLÜSÜ (DURUM) AŞIKLAR (MÜCADELE)Durumumuz; mola, iç gözlem, meditasyon yapmaya veya karar vermeden, konuyu iyi düşünmeye davet ediyor. Bu durumda biz, “Savaştan” mola alıyoruz, durumumuzun her yönünü danışıp, gizli ajandaları farkediyor veya oluşabilecek kişisel gelişme ihtimalini inceliyoruz. Bu karta göre, durumumuzu tekrar değerlendirip, harekete geçmeden, bütün ihtimalleri inceleyip karar vermeliyiz.

Mücadelemiz, sadece kendi iç fikirlerimizle değil, bize gerçek dünya ve gerçek insanlarla uğraşmamız gerektiğini hatırlatır. Durum, karşı cinsten birisi ile bir ilişki hakkında olabilir. Mücadele ise, her insanın fikrini ve prensiplerini daha derin incelemektir.

Eğer durum işle ilgili ise, seksle ilgili konuların, ortaklığı bozmadan çözülmesi gerekecektir. Yaratıcı projelerde mücadelemiz; karar vermek ve bu konuya sadık kalmak; iç işle ilgiliyse, zıt olan yönlerimizi birleştirip, durumda yer alan hem pasif, hem de aktif duygusal yönlerimizi, farketmektir.

Her iki kart, bizim meditasyon bittiği zaman, harekete geçmek zorunda olduğumuzu gösteriyor. İç işimizde ise, yeni öğrendiğimiz fikirler, bize görevimizde yardımcı olacaktır. Bizim iyiliğimiz için, belki istediğimiz kadar geri çekilmemeliyiz.