Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kendinizi böyle hissetmeye ne dersiniz

Kendinizi böyle hissetmeye ne dersiniz, bunu sorun kendinize. İster yirmi yaşında olun, isterse altmış; ister bir çift halinde yaşıyor olun, ister tek başına, fark etmez. Siz kendi hayatınızın başrol oyuncususunuz; başka herkes, sizin hayatınızda ancak yardımcı oyuncu olarak yer alabilir.

Ruhsal durumunuz sağlıklı, hayata bakışınız pozitifse, kişisel başarılarınızı ve kişi olarak öneminizi biliyorsanız, başkalarına da daha iyi bir eş, arkadaş, anne olursunuz. Bencil olmakla ilgisi yok bunun, olabileceğiniz en iyi şey olmakla ilgisi var. Kendi mutluluğunuzun sorumluluğunu üstlenmenizle ilgisi var. Hayatınızı korkulardan uzak yaşamanızla ilgisi var.

SON BİR SÖZ: SAKIN YILMAYIN!
Kadınlar, tek bir nedenle boyun eğiyor erkeğin iradesine: Korku. Kendine saygı duymak, bu korkunun üstesinden gelme yeteneğidir, başını dimdik tutarak “Korkmuyorum.” diyebilmektir.

“Yalnız kalmaktan korkmuyorum.”
“Hata yapmaktan korkmuyorum.”
“Beğenilmemekten korkmuyorum.”
“Kabul görememekten korkmuyorum.”
“Evlenmemekten korkmuyorum.”
“Yaşlanmaktan korkmuyorum.”
“Kendim olmaktan korkmuyorum.”

Çok yakın bir arkadaşım var ve çok hoş bir adamla evli. Yalnız, adamın kötü bir huyu var: Bir şeye bozulunca kapkara bulutlar çöküyor üstüne ve günlerce, hatta haftalarca surat asıyor. Bağırıp çağırsa daha iyi olacak arkadaşım için. Oysa sus ması, öldürücü.

Arkadaşım onu kızdırmaktan ve üç hafta kadar sürecek bir soğuk savaşın başlamasından yıllar yılı öyle çok ürktü ki adamın her şey üzerinde denetim kurmasına izin verdi. Bir konuda şikâyeti olsa, o isteğinden feragat etmeye karar verdi. “Şimdi huzur bozmaya değmez.” dedi.

logo