Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Keçi Burcu Özellikleri

logoEl sanatlarından, yazmaktan ya da başka bir yaratıcı çalışmadan zevk alanlar, çalışmalarını başkalarına gösterme fırsatını değerlendirmelilerdir. Alacakları yanıttan dikkate değer bir biçimde cesaretlenebilir ve daha fazla çalışmalara girişme esini alabilirler. Metal Keçisi’nin göreceği gibi, Yılan yılı kişisel gelişimle ilgili her şeyi destekleyecektir. 1991 yılında doğan Metal Keçileri için bu, okunacak pek çok materyal ve üstlenilecek pek çok proje kadar, girilecek bazı önemli sınavlarla, eğitimleri açısından önemli bir yıl olacaktır. Genç Metal Keçisi kendisinden talep edilenler yüzünden kendisini her zaman rahat hissetmeyebilse de. durmaksızın çalışarak ve elinden gelenin en iyisini yaparak, pek çok şey öğrenecek ve insanları etkileyecektir.

Her zaman olduğu gibi, eğer belirli bir konuyla uğraşmakta güçlük çektiğini fark ederse, yardım almaksızın devam etmektense, yardım istemekten çekinmemelidir. Başkalarının, kendisini desteklemek ve kendisine güven vermek için pek çok şey yapabileceğini görecektir. Ayrıca, ister 1931, ister 1991 yılında doğmuş olsun, bütün Metal Keçileri, kendi etkinliklerine sevdiklerince gösterilen ilgiye de değer vereceklerdir ve aldıkları cesaretlendirmeye ek olarak, yıl boyunca eve ait pek çok mutlu olayın beklentisi içinde olabilirler.

1931 yılında doğanlar aile üyelerinin ilerlemesini izlemekle çok ilgilenecekleri gibi, başkalarına çeşitli zamanlarda yardım ederek kendilerine verilen yardımı karşılıksız bırakmayacaklardır. Ayrıca, sevdikleriyle paylaşabildikleri her türlü ilgi alanı gibi, aldıkları her türlü izinden ve her türlü tatilden de keyif alacaklardır. Aslında, bu onların yetmişinci yılları olacağı için, daha yaşlı pek çok Metal Keçisi özel bir tatile çıkmaya ya da kendileri için önem taşıyan bir yeri ziyaret etmeye karar verecektir.

Metal Keçisi’nin sosyal yaşamındaki beklentiler de olumludur ve hem eski, hem de yeni dostlarla buluşmaktan hoşlanacaklardır. Yeni arkadaşlar edinmek isteyen bütün Metal Keçileri bir gruba katılmayı ve böylece benzer yaş ve ilgi alanlarına sahip olan başkalarıyla tanışmayı düşünmekle iyi eder. Kendi açısından olumlu çaba oldukça iyi biçimde ödüllendirilecektir. Bu, Metal Keçisi için, etkinliklerinin ve ilgi alanlarının keyifli geçmesiyle, hem aile hem de arkadaşlarla birlikte çeşitli bakımlardan mutlu bir yıl olacaktır.