Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KAPLAN İÇİN 2015 YILI BEKLENTİLERİ

logoÇin Yeni Yılı 24 Ocak 2015’de başlar. O zamana kadar, bir önceki yıl, Ejderha Yılı, varlığını hâlâ hissettirmektedir.
Ejderha Yılı (5 Şubat 2014 23 Ocak 2015), kalan aylar daha fazla şey vaat ederek, Kaplan için genel olarak hoş bir yıl olacaktır. Ancak, bu olumlu eğilimlerin yararını görebilmek için, Kaplan’m yılın geri kalanında neyi başarmak istediğini düşünmesi ve amaçlarına her zamanki ciddi biçiminde başlaması gerekmektedir. Fark edeceği gibi, belirli bir şeye doğru çalışarak, bu zamanı oldukça yapıcı ve ödüllendirici bir duruma getirebilir.

Beklentiler, birçok Kaplan’a ek sorumluluklar ya da yeni konumlar edinme şansı önerilerek, iş sözkonusu olduğu sürece özellikle olumludur. Ayrıca, Kaplan sahip olduğu her türlü düşünceyi geliştirmelidir, çünkü bunlar bazen ilginç fırsatlar yaratabilir. Ejderha yılı, girişimi oldukça fazla destekler ve bu da Kaplan’ın bu zaman sürecinde bu tür ilerlemeler yapabilmesinin nedenlerinden biridir. Düşüncelere, yeteneklere ve becerilere sahiptir ve bunlardan elde edebileceğinin en iyisini elde etmeyi hedeflemelidir.

Ama Kaplan, parasal konularla ilgilenirken özen göstermeli ve harcama düzeyine dikkat etmelidir. Ejderha yılı sona ererken, birçok harcaması olduğunu görecek ve bunlar için kaynak bulması gerekecektir.

Ejderha yılının geri kalan ayları Kaplan’ın kişisel yaşamında pek çok etkinliğe sahne olacaktır. Ailesini ve dostlarını çok arayacaktır ve onların varlığında eğlenceli ve canlı etkinliklerin ardına düşebilir. Kasım ortasından 2015’in başına kadar çok çeşitli toplantılara gitme şansını elde edecektir ve yalnızca iyi zaman geçirmeyecek, aynı zamanda tanıdık çevresini de genişletebilecektir.

Sonuç olarak, Ejderha yılı Kaplan için iyi ve yenilikçi bir zaman olacaktır ve ortaya çıkan fırsatları gerçekten de en iyi biçimde değerlendirmelidir.