Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında uçmak uçtuğunuzu görmek

Kahve falında toy, tüy görmek, işlerinizi son günlerde başarı ile tüy hafifliğinde idare ettiğinize işarettir.

Kahve falında ucuzluk, ucuzluk görmek, para değerinin düşeceğine yorumlanır.

Kahve falında uçmak uçtuğunuzu görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza, baş aşağı uçtuğunuzu görmek ise yolculuk halinde bulunmayan bir kimselerin bu rüyası, onun hayatta tuttuğu yolun yanlış olduğuna, geçimini sağlamak için daha normal kazanç yollan denemesi gerektiğine işarettir. Evinizin çatısının uçarak başka bir evin çatısına konduğunu görmek evinizden bir kimsenin karşı komşunun oğlu ile evleneceğine işarettir. Bir kimsenin penceresinden uçarak başka bir evin çatısına veya penceresine konduğunu görmesi, konduğu ev sahibi tarafından bir yardım göreceğine, ceza evinde bulunan bir kimsenin kendisini uçarak havada dolaşır görmesi, onun cezaevinden ya başka bir cezeevine nakledileceğine veya cezasını tamamlayarak oradan tahliye edileceğine yorumlanır. Kendisini kuşlarla birlikte havada uçuyor görmek, gurbette bulunacağına ve yalnızlığa düşeceğine yorulur. Havada başkalarıyla uçarak yarış yaptığını görmek, hayatta rakiplerinizle olan ilişkilerinizde birbirlerinize karşı olan durumunuzu gösterir. Havada uçarken arkadaşınızı geçtiğinizi görmek, rakiplnizi alt edeceğinize, onun sizi geçtiğini görmek ise bu yorumun aksine işaret sayılır. Kendinizi bir dağdan diğer bir dağa uçarak konduğunuzu görmek, büyük bir makama sahip olacağınıza işarettir.

Kahve falında uçurtma güzel süslü bir uçurtma ile kırlarda koşup uçurtmanızı havalandırdığınızı görmek izzete, şerefe ve onurlu bir mevkiye ulaşarak şöhret sahibi olmanıza yorum-lanır. Evinizin üzerine uçurtmanızın düştüğünü görmek, ağar tadbir almazsanız işlerinizin sarpa saracağına, çok büyük sıkıntılar Içlna düşeceğinize Işarattlr.

Kahve falında uçurum, kendinizi bir uçurumun kenarında görmeniz, hareketlerinizin düzensizliği yüzünden iş hayatınızın sarsıla-bileceğine, uçuruma düştüğünüzü görmek, bu korkunuzun bir gün başınıza geleceğine, uçurumdan kurtulduğunuzu görmek ise selamete çıkacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında uğur Böcek bahar günleri kırlarda elimize konacak kadar bize yakın kırmızı ve siyah benekli bir uğur böceği görmek, şansımızın artık döndüğüne, bundan sonra kısmetinizin açılarak bolluk içinde yaşayacağınıza işarettir.

logo