Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında tüfek

Kahve falında tuzak, bir ormanda tuzağa yakalanmış bir hayvan görmek, bir arkadaşınızın ikiniz hakkında çok ilginç bir teklifte bulunacağına, bu teklifin aileniz bireylerinden birisinin üzüntüsüne sebep olacağına, bu durumu düzelmek için de bu işin size çok pahalıya mal olacağına yorumlanır.

Kahve falında tüfek, tüfek kullanmak, akraba ve dostlarınız arasında anlaşmazlık ve kavga çıkacağını gösterir. Tüfek sesi duymak, kötü haberlere işarettir.

Kahve falında töl, yüzü tülle örtülü bir genç kadın görmek, gizli bir kuvvet tarafından hayatınızın yönlendirildiğine, tül görmek, aileniz içinde sizi üzecek bazı gizli olayların meydana çıkacağına, tül perde görmek, sizden saklanmak isteyen sırların da açıklanacağına işarettir.

Kahve falında tülbent, tülbent görmek, şeref ve ululukla yorumlanır.

Kahve falında tren. bir trenle tünel içinden geçtiğinizi görmek, üzüntü ve tasa içinde geçen günlerin sona ereceğine, feraha ve huzura kavuşacağınıza, çok karanlık bir tünelin içinden geçtiğinizi görmek, geleceğiniz için iyi bir meslek seçmenizin, çok iyi inceleyip ona göre karar vermenize bağlı olduğuna yorumlanır.

Kahve falında türban. başında türban bulunan bir kimse ile konuştuğunuzu görmek, genç bir erkek için en güzel bir arzu ve emelini kolaylıkla elde edeceğine, tecrübeli bir kimse için, çok anlayışlı bir kimse olduğuna, kadınlar için yeni bir aşk macerasına işaret sayılır.

logo