Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında tırmanmak

Tarot falı ve kahve falı bakarken tıraş olduğunuzu görmek veya bir başkasını tıraş etmek, temizliğe ve rahata çok düşkün olduğunuzun işaretidir.

Kahve falında tırmanmak, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir yokuşa veya bir tepeye, yahut dik bir merdivene tırmandığınızı görmek, genç bir erkek için başarılması çok güç işleri omuzladığına, olgun kimseler için, mutluluğa giden yolun bulunduğuna, bekar bir kız için, tanımadığı bir gençle tanışarak nişanlanmasına, evli bir kadın için, hiç bir zaman mutlu olamayacak bir bağlantının içine istemeyerek düşmesine, bir merdivene tırmanarak yukarısına çıkamamak, beklenmedik bazı süprizlerin sizi beklemekte olduğuna işarettir.

Kahve falında tırmik, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir tarlayı tırmıkla karıştırtığınızı ve otlarını ayıkladığınızı görmek, keder ve üzüntülerinizin yok olacağına, ferah ve bolluğa kavuşacağınıza işarettir.

Kahve falında tırnak, rüyanızda tırnaklarınızı kesip temizlediğinizi görmek, sağlığınızın yerinde olduğunu gösterir. Kopmuş bir tırnak, sefalete ve fakirliğe işarettir. Pis ve uzun tırnak, para ve mal kaybına uğrayacağınıza, tırnaklarınızı düzeltmek, güç ve yorucu işlerle karşılaşacağınıza, manikürlü tırnaklar görmek, aşk acıları ile kıvranmakta olduğunuza yorumlanır.

Kahve falında tirtil, Tarot falı ve kahve falı bakarken ağaçlarda görülen tırtılları yapraklardan ayıklamak. ya aile bireyleri ile veya dostlarınızla aranızda bir gerginlik, dargınlık çıkacağına işarettir.

Kahve falında ticaret, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir malın ticaretini yapmakta olduğunuzu görmek, heyacanlı ve hoş bir maceraya atılacağınıza, işleriniz yolunda gitmiyorsa, iflasa gidiyorsanız, atılacağınız bir tehlikeden dolayı üzüntüye uğrayacağınıza delalettir.

logo