Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında teyze

Kahve falında teyze, Tarot falı ve kahve falı bakarken teyzenizi görmek, pek hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras veya yüklü bir para alacağınızı gösterir.

Kahve falında tetkik, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir işi incelediğinizi ve tetkik ettiğinizi görmek, işlerinizde ilerleme ve başarı kaydeceğinize işarettir.

Kahve falında tezek, Tarot falı ve kahve falı bakarken tezek toplamak, elinize bir akrabanızdan para ve mal geçeceğine yorumlanır. Tezek görmek, kısmetlerinizin açılacağına ve şayet bekarsanız iyi bir kimse ile evleneceğinize de işarettir.

Kahve falında tezgah, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir sanatçı veya işportacı tezgahı görmek, yahut o tezgahın başında çalışmak, işlerinizde çok ilerleyeceğinize işarettir.

Kahve falında tılsım Tarot falı ve kahve falı bakarken bir şeyin tılsımını öğrenmek, işlerinizi gayet planlı bir şekilde yürüttüğünüz için, her sahada başarı kazanacağınıza kuşku olmayacağına işarettir.

Kahve falında tımar Tarot falı ve kahve falı bakarken atınızı tımar ettiğinizi görmek, size yakın bir kimsenin şefkat ve sevgisini kazanacağınıza işarettir. TIMARHANE Tarot falı ve kahve falı bakarken bir akıl hastanesinde bulunduğunuzu görmek, dostlarınızı akıllı ve becerikli kimseler arasından seçmediğiniz için, bir türlü ilerleyemediğinize işarettir. Bir tımarhane de delilerin içinde bulunduğunuzu görmek, bugünlerde akıllıca hareketleriniz sayesinde işlerinizi yoluna koyduğunuza işaret sayılır.

logo