Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında testi

Kahve falında testi, Tarot falı ve kahve falı bakarken boş bir testi görmek, güzel fakat kıskanç bir kimse ile ilişki kuracağınıza, bu kimse ile uzun zaman birlikte olacağınıza, sonunda bu kimsenin fena bir hareketinin kurbanı olacağınıza işarettir. İçi su dolu bir testi görmek, yakında bir kız çocuğunuzun dünyaya geleceğini, bekarlar için iyi ve zengin binleriyle karşılaşacaklarını gösterir.

Kahve falında teşebbüs, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir işe girişmek, hayatınızın en olgun çağına erişmiş olduğunuzu gösterir.

Kahve falında teşhir, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir şeyin teşhir edildiğini görmek veya o şeyi teşhir etmek, şeref ve itibar sahibi bir kimse olduğunuza işarettir.

Kahve falında terzi, Tarot falı ve kahve falı bakarken terzi görmek, adalet dağıtıcı bir kimseye yahut mal biriktiren bir adama, sürekli kendisine destek olan biri-lerinin olduğuna ve onların kıymetini bilmesi gerektiğinin işareti kabul edilir.

Kahve falında teşbih, Tarot falı ve kahve falı bakarken teşbih çektiğinizi veya ipe dizili boncuklarla oynadığınızı görmek, hayırlı bir hayata malik bulunduğunuza, dizinin koptuğunu ve tanelerin dağıldığını görmek, bir üzüntüye sebep olacağınızı haber verir.

Kahve falında testere, Tarot falı ve kahve falı bakarken testere ile bir şey kestiğini görmek, çözülmesi çok güç olan konuları çok kolay çözebileceğinize işarettir.

logo