Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında tahta kurusu

Kahve falında tahta kurusu, Tarot falı ve kahve falı bakarken tahta kurusu görmek, etrafınızda çok asalak kimselerin bulunduğuna, dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Kahve falında perde, Tarot falı ve kahve falı bakarken tahta perde görmek, komşularınızla daha iyi geçinmeniz gerektiğine işarettir.

Kahve falında tak, Tarot falı ve kahve falı bakarken caddelere kurulmuş zafer takı görmek, bir ödül kazanacağınıza yorumlanır.

Kahve falında taka, Tarot falı ve kahve falı bakarken taka görmek, dileklerinizin ancak makul olan bir kısmının gerçekleşeceğine işaret sayılır.

Kahve falında takip, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kimseyi izlediğinizi görmek, acı duyacağınız bir haber alacağınıza, bir kadın veya bir genç kız tarafından takip edildiğinizi görmek, sizi seven bir çok dostunuz bulunduğuna işarettir.

Kahve falında takke, Tarot falı ve kahve falı bakarken başınızda bir takke bulunduğunu veya takke giydiğinizi görmek, sizi kıskanıp kuyunuzu kazanların bulunduğunu bilmeniz menfaatiniz için daha uygun olduğuna işarettir.

logo