Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında taç

Kahve falında taç falının da birkaç türlü yorumu vardır, şöyleki fal da yeni bir çift iskarpin görmek, bolluk ve berekete, eski bir iskarpin görmek, bir dostunuzun ihanetine, yırtık ve patlak iskarpin görmek, bir iş yapıyorsanız o işin başarı ile sona ereceğine, siyahtan başka renkteki iskarpin görmek, bir geziye çıkacağınıza ve bir yerden elinize bir miktar para geçeceğine, tacın başınızı sıktığını görmek, sıkıntılarınıza işaret sayılır.

Kahve falında pasta görmek iyi bir fal değildir. Böyle bir fal görmek en yakın bir dostundan kötülük göreceği gibi, bütün servetinin de tehlikede olduğunu görerek büyük bir sıkıntıya düşer.

Kahve falında gelinlik görmek, evli iseniz bir çocuğunuz olacağına, bekar iseniz beklemediğiniz yerden bir maddi yardım göreceğinize işaret eder.

Kahve falında İsim “falda herhagi bir kimsenin adının çağrıldığını duymak, bu isim kendi ismi ise, önemli bir iş için yakında çağrılacağına, çağrılan isim başkasına ait ise, uyanınca bu ismi hatırlıyorsa, ileride bu ismin sahibi ile sıkı bir işbirliğine gireceğine işaret eder.

Kahve falında İskambil “falda iskambil kağıdı görmek veya bir kimse ile iskambil oynadığını görmek, işinde başka kimselerden fenalık göreceğine, hile ile elinden bir miktar parasının alınacağına işaret sayılır.