Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında tabure

Kahve falında tabure, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir tabure görmek, bu yaz bir geziye çıkacağınıza, günlerinizi bir deniz şehrinde geçireceğinize işaret sayılır.

Kahve falında tacir Tarot falı ve kahve falı bakarken ticaretle uğraşan bir kimseyi, bir tüccarı görmek, birisi tarafından çok kötü bir şekilde aldatılacağınıza, mal ve para kaybına uğrayarak sağlığınızı da yitireceğinize işarettir.

Kahve falında taç giyme töreni, Rüyadamzda bir kral veya kraliçenin taç giyme töreninde bulunduğunuzu görmek, çok büyük bir süpri-zle karşılaşacağınıza, taç giydirilen kral veya kraliçenin kendiniz olduğunu görmek, büyük bir ödülle onurlandırılacağınıza işaret eder.

Kahve falında taç, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kimse tarafından size bir taç giydirildiğini görmek, pek yakında büyük bir mirasa konacağınıza veya piyangonun büyük ikramiyesini kazanacağınıza, başka bir kimseyi taç giymiş olarak görmek, rakiplerizin sizden üstün olmaya çalıştıklarına yorumlanır.

Kahve falında tafta, Tarot falı ve kahve falı bakarken taftadan dikilmiş bir elbise giydiğinizi görmek, yemekli bir toplantıya davet edileceğinizi gösterir.

Kahve falında taht, Tarot falı ve kahve falı bakarken eski padişahların oturduğu altın veya mücevherli bir tahtta oturduğunuzu görmek, yüksek bir mevkiye ulaşarak şeref ve ün kazanacağınıza, tahttan indirildiğinizi görmek ise tüccar iseniz zarara uğrayacağınıza, değilseniz bir hastalığa yorumlanır.

logo