Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında süpürge

Kahve falında süpürge, Tarot falı ve kahve falı bakarken eşinizin evinizi süpürge ile temizlediğini görmeniz. çok güzel bir şekilde yorumlanır. Süpüren kimse yalnız bir odayı süpürüyorsa, güze! ve sevinçli günlerin yaklaşacağına. salonu veya evin başka bir yerini süpürüyorsa, yakında bu evde şenlik veya düğün yapılacağına, sokak önünü süpürüyorsa. çok zengin olarak refaha kavuşacağını gösterir.

Kahve falında sürahi, Tarot falı ve kahve falı bakarken içi su dolu sürahi görmek, sade ve gürültüsüz bir hayat süreceğinize, boş sürahi görmek, münasebetsiz bir kimse ile dostluk kuracağınıza işarettir.

Kahve falında susamak, Tarot falı ve kahve falı bakarken susadığınızı görerek su içmek, sağlığınızın düzeleceğine işarettir. İçki içerek susadığınızı gidermenizi görmek, tehlikeli bir hastalığa yakalanarak, çok kötü günler geçireceksiniz demektir. Susayan bir kimseye su ikram ettiğinizi görmek, pek yakında bir yakınınızla evleneceğinize, evli iseniz o yakınınızdan size büyük bir yardımın yapılacağına işarettir.

Kahve falında susuzluk, Tarot falı ve kahve falı bakarken çok susadığınızı hissetmeniz ve bir çeşme veya bir kaynaktan kana kana su içtiğinizi görmeniz, keder ve tasadan kurtulup mali durumunuzun bir anda düzeleceğine, çok susadığınız halde başında bulunduğunuz çeşmeden bir damla bile su içmeye takatiniz olmadığını görmek, emel ve isteklerinizin yerine gelmeyeceğine, para sıkıntısı çekeceğinize işarettir.

Kahve falında solûk Tarot falı ve kahve falı bakarken görülen sülükler, dünyadaki fena insanlara işaret eder. Bunlar asalak olarak yaşar ve sırtımızdan geçinirler. Tarot falı ve kahve falı bakarken sefil bir kimseyi ifade eden sülük görmek, iş hayatınızda size evinize ve iş yerinize musallat olmuş işsiz güçsüz kimselerin varlığını gösterir ki, bunlara merhamet etmek çoğu zaman size zarar vermekten başka bir işe yaramaz.

Kahve falında sümbül, Tarot falı ve kahve falı bakarken sümbül görmek, servet ve itibarınızın artması anlamındadır.

logo