Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sopa

Kahve falında sopa Tarot falı ve kahve falı bakarken elinizde bir sopayla dolaştığınızı görmek, bir dos tunuza iyilik yapacağınıza veya iyilik göreceğinize işarettir. Sopa ile birini dövmek ayrı bir ev açarak ailenizden uzaklaşacağınıza. sopayla vurduğunuz kimse bunu hak etmiş ise bu taktirde düşmanlarınıza ve sizi çekemeyenlere karşı kesin bir zafer elde edeceğinize yorumlanır.

Kahve falında sos, Tarot falı ve kahve falı bakarken sos görmek, bir yerinizde küçük bir çiban veya sivilce çıkacağınıza işarettir.

Kahve falında sosis, Tarot falı ve kahve falı bakarken sosis yediğinizi görmek, bugünlerde oldukça önemli bir para kaybına uğrayacağınıza veya büyük masraflara gireceğinize işarettir.

Kahve falında sövmek, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kimseye sövdüğünüzü görmek, bir kimseden hakarete uğrayacağınıza, şerefli ve haysiyetli olmayan bir kimsenin, yüksek düzeyde bulunan bir kimseye sövmesi, bir cezaya uğrayacağına, bir kimseyi başka bir kimse tarafından sövülür görmek ise fenalık eden kimselerin birgün cezalarını Göreceklerine işaret eder.

Kahve falında solumak Tarot falı ve kahve falı bakarken derin derin soluduğunuzu görmek, hafif bir mide rahatsızlığı geçireceksiniz demektir.

Kahve falında sonbahar, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir sonbahar akşamında olduğunuzu ve ağaçların yapraklarını döktüklerini görmek, uzun günlerdir içinizdeki sıkıntılara sebep olan şeylerin artık hayatından uzaklaşacaklarına, ferahlı ve aydınlık günlerin geldiğine yorumlanır.

logo