Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sokak

Kahve falında sokak Tarot falı ve kahve falı bakarken sokaklarda dolaştığınızı görmek, çok karışık bir olayla karşılaşacağınıza, geceleyin zifiri karanlıkta sokakta dolaştığınızı görmek, derin bir kedere düşeceğinize, güneşli bir havada sokakta gezdiğinizi görmek, mutlu bir hayatınız olacağına. çıkmaz bir sokağa girdiğinizi görmek, bir düzen veya bir pusu ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Çok tenha ve sapa bir sokakta bulunduğunuzu görmek. üzüntü ve keder belirtisidir.

Kahve falında solucan. Tarot falı ve kahve falı bakarken solucan görmek, etrafınızı kıymetsiz ve kötü ruhlu insanların sarmış olduğuna işaret eder.

Kahve falında sofra takımı, Tarot falı ve kahve falı bakarken sofra takımı görmek, pek yakında muradınıza erişerek, mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. G’ümüşten yapılmış bir sofra takımı görmek, iç sıkıntınıza işaret sayılır. Sofra takımınızı satlığa çıkardığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve karışacağına işarettir.

Kahve falında sofra Tarot falı ve kahve falı bakarken bir yemek sofrasının başında bulunduğunuzu görmek, ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Sofrayı topladığınızı görmek, yaptığınız ve üzücü bir işin artık sonuna geldiğinizi bildirir.

Kahve falında soğan, Tarot falı ve kahve falı bakarken soğan görmek veya yemek küçük menfaatlar için boyun eğmek ve dalkavukluk yapmak huyundan vazgeçmeniz konusunda size bir uyarıdır.

Kahve falında soğuk Tarot falı ve kahve falı bakarken yaz mevsimi olduğu halde şiddetli bir soğuk görmek, giriştiğiniz işlerde güçlüklere uğrayacağınıza, soğuktan bir yerinizin donduğunu görmek, bir ölüm haberi alacağınıza. soğuktan titrediğinizi görmek, korkulu saatler geçireceğinize işaret eder.

logo