Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında siyah

Kahve falında siyah, Tarot falı ve kahve falı bakarken her gördüğünüz şeyi siyah olarak görmek, ululuğa. mala ve bolluğa işarettir. Daima siyah renkte elbise giymek alışkanlığı olan bir kimsenin rüyasında siyah elbise giydiğini görmesi, hüzün ve mal sahibi olacağına işarettir. Tarot falı ve kahve falı bakarken kısa boylu zenci bir kadınla evlendiğini görmek, büyük devlet adamlarından bir kimse tarafından büyük bir nimete ve rütbeye nail olacağına yorumlanır. Siyah rengi hayra yorumlanır. Siyahla ilgili bütün rüyalar hayırlı müjdelenir.

Kahve falında soba Tarot falı ve kahve falı bakarken soba veya sobaya ait bir eşya görmek, büyükleriniz tarafından verilen nasihatlara kulak asmadığınız için hayatta çok şeyler kaybedeceğinize işarettir.

Kahve falında sofra bezi, Tarot falı ve kahve falı bakarken sofra bezi görmek, büyük bir sefere, rahat bir yolculuğa işarettir.

Kahve falında sofra örtüsü, rüyanızda sofranızın üzerinde bir masa örtüsü görmek, yakında sempatik kimselerle bir masa etrafında toplanıp neşe ile yemek yiyeceğinizi gösterir.

Kahve falında sinir, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir nedenden birine sinirlendiğiniz görmek, çapraşık bir işinizi düzeltmek için bir dostunuza başvuracağınıza ve olumlu bir cevap alacağınıza işarettir.

Kahve falında sis, Tarot falı ve kahve falı bakarken koyu bir sis içinde bulunduğunuzu görmek, çözümü sizin için kaygı uyandıran bir işiniz hakkında bilgi almak için bir avukata başvuracağınıza, siste yürürken önünüzü göremediğinizi görmek, işiniz hakkında olumlu bir haber alacağınıza. sisin yavaş yavaş dağıldığını görmek başarınızın yakın olduğuna işaret eder.

logo