Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sehpa

Kahve falında sehpa, Tarot falı ve kahve falı bakarken idam sehpası görmek, karanlık bazı işlerin aydınlanacağına, çay sehpası görmek yakında evinize istemediğiniz misafirlerin geleceğine işarettir.

Kahve falında seksek, Tarot falı ve kahve falı bakarken seksek oyunu oynadığınızı veya oynayanları görmek, işlerinizde beklemediğiniz aksilikler olarak karşınıza bir çok güçlükler çıkaracağına, bunların üstesinden gelmek için mutlaka bir büyüğünüzün tavsiyesi gerekeceğine işarettir.

Kahve falında sel, Tarot falı ve kahve falı bakarken sel görmek, düşmanınızın size karşı hücuma hazırlandığını ve bazı planlar kurduğunu gösterir. Bir kimse rüyasında yağmurun meydana getirdiği seli görürse, selin şiddetine göre hastalığa yakalanacağına, yahut zahmetli ve güç bir yolculuğa çıkacağına, selin dereler halinde evelere ve dükkanlara hücum ettiğini görmek, salgın bir hastalığın çıkacağına, selin her tarafı bastığını görmek, kuvvetli bir kimseden yardım istenileceğine işarettir.

Kahve falında selam, Tarot falı ve kahve falı bakarken dargın olduğunuz bir kimseye selam verdiğinizi görmeniz, eğer selamınızı alırsa, size tanıdığınız bir kimseden hayır geleceğine işarettir. Selamınızı almazsa sizi görmezden gelirse, o adamın size karşı beslediği düşmanlıktan kurtulacağınıza. İki kişi arasında ticari bir ilişki var ve birbirlerine selam verirken selamı birinin almaması ticaretinin zarara uğrayacağına, selamın alınması ise kazanca yorumlanır. Düşmana verilen selam alındığı takdirde, borcu varsa borcunu ödüyeceğine. düşman tarafından verilen selam ise gönül rahatlığına ve huzur içinde hayat süreceğine işarettir. Herhagi birine selam vermek güzel bir söz işitmeye, sağlığa ve gönül rahatlığına işarettir.

Kahve falında selvi ağaci, Tarot falı ve kahve falı bakarken görülen selvi ağacı güzel bir kadını işaret eder. 3u rüya bilim adamına, yazılmış mektuba, şerefe, asalete, mürüvvet sahibi bir kimseye, evlada, uzun bir ömüre, cömert ve güzel bir delikanlıya da yorumlanır.

Kahve falında semer, Tarot falı ve kahve falı bakarken semer görmek, genellikle evlenmeye, evli ise sağlıklı bir hayata, iyi kalpli bir dosta yorumlanır.

logo