Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sayılar

Kahve falında sayılar, sayıların ayrı ayrı manaları vardır. Yorumcular i den 22’ye kadar olan sayıları şu şekilde yorumlarlar. T. şeref ve haysiyet sahibi bir kimseye. Z. İçinizde yaşattığınız kadını bulamıyacağınıza. 3. bolluk ve bereket içinde olacağınıza. H. her türlü şeref sizin olacak. 5, her işte başarı kazanacak yeteneğiniz var. 6. gelecekte büyük işler başaracak ve çok zengin olacaksınız. 7. bütün hayalleriniz gerçek olacak. S. herşeyi hak ve adalet içinde kıymet vererek yapıyorsunuz, bu alışkanlıktan vazgeçmeyin. 9. kem. zeki ve kurnazsınız. 10. küçük bir hayat değişikliğine uğrayacaksınız. 11. cesur, atılgan ve çalışkan bir kimsesiniz. İZ. yaptığınız yanlışların bir gün acısını çekeceksiniz. 13. bir aşk yüzünden üzüldüğünüz. İH. hayatınızda mutlu bir değişiklik olacak. 15. mutsuz bir hayatla karşılaşmak üzeresiniz. 16. yaptığınız bir sürü hatalar yüzün dan acılar çekeceksiniz 17. hayattan hiç bir zaman ümidinizi kesmeyiniz 18. aradığınız aşkı bir gün mutlaka bulacaksınız 20. umduğunuz ve özlediğiniz mutluluğu çok geç elde edeceksiniz 11, kocanız sizi hiç bir zaman terk etmeyecek. 22, aşk acısından kendinizi kurtaramayacaksınız Tarot falı ve kahve falı bakarken 22 sayısın-dan büyük rakamlar hiçbir şey ifade etmez Yanyana ve sayıların toplamı 22 ve altı ise bu yorumlara göre değerlendirilir.

Kahve falında saz, Tarot falı ve kahve falı bakarken saz çaldığınızı görmek, sevinçli bir haber alacağınıza. feraha kavuşacağınıza işarettir.

Kahve falında sazan baliğı, Tarot falı ve kahve falı bakarken sazan balığı görmek, hayra yorulur. Sevinçli bir haber, para ve aşk anlamına gelir.

Kahve falında sazlik, Tarot falı ve kahve falı bakarken sazlık görmek, sıkıntılı günler geçireceğinize, bu sıkıntıdan bir dostunuzun yardımı ile kurtulacağınıza işarettir.

Kahve falında satranç, Tarot falı ve kahve falı bakarken satranç oynadığını görmek, işleriniz de histerinizle değil, mantığınızla hareket etmeniz gerektiğine işarettir.

Kahve falında sayfa Tarot falı ve kahve falı bakarken kitap sayfaları görmek, bir kadına sahip olacağınıza. sayfayı okuduğunuzu görmek, mutluluk ve sevince işarettir.

ask