Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında şapka

Kahve falında şapka Tarot falı ve kahve falı bakarken bir dükkandan şapka satın alarak başınıza giydiğinizi görmek, bir kimsenin yardımı ile işlerinizi kolaylaştıracağınıza. bundan dolayı kazancınızın da oldukça artacağına işarettir. Başınıza yeni bir şapka giydiğinizi görmek, bir kimse ile iş hakkında görüşeceğinize ve ona tekliflerinizi kabul ettirirseniz yeni başlıyacağınız bir işten iyi kazanç elde edeceğinize işaret sayılır.

Kahve falında şarap fiçisi, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir meyhanede veya bir mahzende dolu bir şarap fıçısı görmek, bütün keder ve sıkıntılarınızı unutacağınıza. İçinde su bulunan bir fıçı görmek, sabırla hareket ederek, iradenizi de kullanarak arzu ve emellerinize kavuşacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında şarap mahzeni, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir şarap mahzeninde bulunduğunuzu görmek, herhangi bir şeye sevineceğinize işare eder. Şarap mahzeninde hiçbir şeyin olmadığını görmeniz, beklemediğiniz bir haber alarak çok üzüleceğinize, boş bir şarap mahzeninden çıktığınızı görmek, hapiste bulunan kimselere şerbetlik müjdesine, kadınlara erkek evlat doğuracaklarına. borçlulara borçtan kurtulacaklarına dair müjde olarak kabul edilmektedir.

Kahve falında şamar, bir kimseye şamar attığınızı görmek, işinizde başarıya ulaşacağınıza, şamar yemek ise. yenilgi anlamına gelir.

Kahve falında şamdan. Tarot falı ve kahve falı bakarken şamdan görmek, genç bir kız için evlenmeye, evliler için güzel bir erkek evlada yorumlanır.

Kahve falında şamfistiği, Tarot falı ve kahve falı bakarken şam fıstığı yediğinizi görmek, bugünlerde işlerinizi ihmal ettiğinize, arzularınıza biraz gem vurmanın sırası geldiğine işarettir.

Kahve falında şap. Tarot falı ve kahve falı bakarken şap görmek, işlerinizde ve hayatınızın gidişinde tökezleyeceğinize yorumlanır.

logo