Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında şahit

Kahve falında şahit, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir mahkemede hakim karşısında bulunduğunuzu ve şahitlik yemini ettiğinizi görmek, bir hakikati açıklamak suretiyle bir kimseye iyilikte bulunacağına, bu suretle bir kötü şüphenin ortadan kalkarak iyi bir kimsenin temizlendiğine aracı olduğuna işarettir.

Kahve falında şair, Tarot falı ve kahve falı bakarken şair görmek, sözlerini düzensiz olarak söyleyen, sözlerini bir yere toplamaya çalışan, hiçbir yasağa uymayan, davasında yalancı bir kimse olarak yorumlanır. Rüyasında böyle bir şairle dostluk kuran kimse, hakiki hayatında dürüst bir iş adamı, sözü inanılan bir kimse olarak tanımlanır. Şairin şiir okuduğunu görmek, iyi bir kimse ile tanışarak onunla bir ortaklık kuracağınıza ve bu ortaklıktan çok faydalanacağınıza da işaret sayılır.

Kahve falında şaka Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kimsenin yaptığı şakaya gülmek, iyi haberler alacağına, unuttuğu bir işin yoluna gireceğine işaret sayılır.

Kahve falında şal, Tarot falı ve kahve falı bakarken şal görmek, çok yakında bir yerden önemli miktar da mal veya bu mala karşılık para alacağına işarettir.

Kahve falında şalvar, Tarot falı ve kahve falı bakarken şalvar giydiğini veya şalvarlı bir kimseyi görmek, evlenerek güzel bir yuva kurmaya, zengin olmaya, memur veya işçi ise. yükselip rütbesinin ve maaşının artmasına işaret sayılır.

Kahve falında şamandira, Tarot falı ve kahve falı bakarken şamandıra görmek, bir hastalıktan şifa bulacağınıza, müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır.

logo