Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında şadırvan

Kahve falında şadırvan, Tarot falı ve kahve falı bakarken şadırvan görmek, helal mal, uzun ömür ve refaha işaret sayılır. Şadırvandan su akıtmak, yeni bir işe atılım ve varlık alametidir. Şadırvandan su içtiğini görmek, resmi bir daireden para almaya, şadırvana su aktarmak, borçlarınızı ödemeye, şadırvandan su almak, resmi bir bağlantı yapıp başarı ile aldığı işi yerine getirmeye işarettir.

Kahve falında şafak, Tarot falı ve kahve falı bakarken şafak söktüğünü görmek, ferahlığa ve mutluluğa işarettir. Günün aydınlığı bolluk, bereket demektir.

Kahve falında şahin, Tarot falı ve kahve falı bakarken şahin görmek, vefası olmayan bir kimseye yorumlanır. Kendisini bir şahin olmuş görmek, büyük bir hükümet adamı olacağına işaret sayılır.

Kahve falında sütun, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir binanın sütununu görmek, büyük bir evin veya iş yeri binasının sahibi olacağınızı gösterir. Mermer bir sütun görmek, çok büyük sevinçlerle karşılaşacağınıza işarettir.

Kahve falında süvari, Tarot falı ve kahve falı bakarken süvari görmek, iyiliklerle insanlara yaklaşacağınızı ve onlarla olumlu ve samimi dostluklar kuracağınızı gösterir.

Kahve falında süzgeç, Tarot falı ve kahve falı bakarken süzgeç görmek veya süzgeçle bir maddeyi süzmek, akıllı ve tedbirli bir dost kazanarak, ondan fayda göreceğinize işaret sayılır.

logo