Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında saat

Kahve falında saat, Tarot falı ve kahve falı bakarken büyük bir duvar saati görmek, çoktan beri elinize geçmesini beklediğiniz büyük miktardaki paraya işaret eder. Bir saatin sesini ve vuruşunu duymak, bir davete çağrılacağına. sadece herhangi bir saat görmek, tatsız haberler alacağına, cep saati görmek, gurbette bulunan bir kimseden haber alınacağına, kol saati görmek, beklediği kimsenin randevusuna gecikeceğine işaret sayılır.

Kahve falında sabah, Tarot falı ve kahve falı bakarken sabahın olduğunu, her tarafın aydınlandığı görmek, kaybolan bir eşyasının bulunacağına, sabah olup da güneşin ufuktan yavaş yavaş yükseldiğini görmek, hasta ise hastalığının ağırlaşacağına, güneşin tamamen gök yüzünde yükseldiğini görmek, hastalığının iyi olacağına, saf ve bulutsuz bir sabah görmek, bolluk ve berekete yorumlanır.

Kahve falında sabir otu, Tarot falı ve kahve falı bakarken sabır otu görmek, koklamak, yemek, üzüntülü bir hayatın içine gireceğine işarettir.

Kahve falında sabir, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir derdi için sabrettiğini görmek, yokluk, eziyet ve sıkıntıya katlanmaya, ileride çok mutlu günlere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında sabun, Tarot falı ve kahve falı bakarken sabun görmek ya da bir şey yıkamak, genç erkekler için, para kazanmak için yaptığı işlerde başarılı olacağına. sabunu elinize alıp baktığınızı görmek, bir kederli arkadaşınıza teselli vereceğine, sabunla ellerini yıkadığını görmek, borçlarından kurtulacağına, bütün pürüzlü işlerinizin temizleneceğine yorumlanır.

Kahve falında saç ağarmasi, Tarot falı ve kahve falı bakarken saçınızın ağardığını görmek, gençler için ağır başlılığa ve uzun ömüre. sac ve sakalın beyaz olduğunu görmek, fakirliğe, sadece sakalının beyazladığını işarettir.

logo