Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında rozet

Kahve falında romatizma Tarot falı ve kahve falı bakarken romatizma hastalığına yakalanmak, sıkıntılı günlerin sizi beklediğine yorumlanır.

Kahve falında roveler, (tabanca) Tarot falı ve kahve falı bakarken rovelver görmek, hiç ummadığınız birinin sizin hakkınızda dedikodular yaptığına işarettir.

Kahve falında rozet, Tarot falı ve kahve falı bakarken rozet görmek, yakında çevre değiştirip yeni arkadaşlar edineceğinize işarettir.

Kahve falında ruh, Tarot falı ve kahve falı bakarken baygın kimseleri ayılmak için lokman ruhu koklatmak, bugünlerde yapacağınız işlerde dikkatli olmanız gerektiğine. İyi inceleyip sonra yapmaya karar vermeniz için bir uyarıdır.

Kahve falında ruj, Tarot falı ve kahve falı bakarken makyaj yapmak özellikle ruj sürdüğünü görmek, pek yakında güzel bir süprizle karşılaşacağınızı gösterir.

Kahve falında rözgar Tarot falı ve kahve falı bakarken şiddetli bir rüzğarın estiğini görmek, bugünlerde başınızdan bazı istenmeyen olayların geçeceğini gösterir. Şiddetli rüzgar; büyük korkuya tutulacağınıza, hafif bir rüzgar ise centilmen ve sempatik bir kimse ile tanışacağınıza, kasırga gibi şiddetli bir rüzgar büyük felaketin geleceğini gösterir.

logo