Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında ray

Kahve falında ray, Tarot falı ve kahve falı bakarken demiryolundaki raylardan birini görmek, çok uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Kahve falında reçel, Tarot falı ve kahve falı bakarken reçel yediğinizi görmek, işinizde kar elde edeceğinize. evinizde reçel yaptığınızı görmek, çok sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

Kahve falında reçine, Tarot falı ve kahve falı bakarken reçine görmek, uzun zamandan beri peşinden koştuğunuz bir işin olumlu sonuçlar vererek sizi rahatlatacağına işarettir.

Kahve falında rehin. Tarot falı ve kahve falı bakarken bir eşyanızı para karşılığı bir kimseye veya yere rehin verdiğinizi görmek, aleyhinize bir dava açılacağına işarettir.

Kahve falında reisicumhur Tarot falı ve kahve falı bakarken cumhurbaşkanını görmek, memur iseniz terfi ederek yükseleceğinize, tüccar iseniz mal varlığının artacağına, öğrenci ise sınıfını geçeceğine veya diploma ala- cağına, askerse, terhis edileceğine veya rütbesi yükseleceğine, kadın ve bekar ise evleneceğine, evli ise huzurlu bir hayata kavuşacağına işarettir.

Kahve falında rekap Tarot falı ve kahve falı bakarken rekap adındaki çalgıyı görmek veya çaldığını görüp sesini işitmek, müziğe karşı içinizde bir gizli heves olduğuna işaret sayılır.

logo