Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında nakış

Kahve falında nakış Tarot falı ve kahve falında nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ulaşacağınıza, aşk hayatınızda ise sevgilinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar meydana çıkacağına ve üzüleceğinize işaret sayılır.

Kahve falında nakil, “Tarot falı ve kahve falında bir evden bir başka eve, bir şehirden başka bir şehre taşındığınızı görmek, acele bir iş teklifi alarak bir yol-culuğa çıkaracak demektir.

Kahve falında nalbant, Tarot falı ve kahve falında nalbant görmek, bir trafik kazası geçirme ihtimal, olduğunu ve çok dikkatli olmanız gerektiğine işeret eder.

Kahve falında nalin. Tarot falı ve kahve falında nalın görmek, asi ve günahkar bir kimse ile karşılaşarak biraz sinirleneceğinize, ayağınıza bir nalın giydiğinizi görmek, bazı düşmanlarınızla karşılaşacağınıza, başka birini karşınızda nalın giymiş olarak görmek, sizin öğrenmenizi istemediği bir sırrı olan bir kimsenin sırrının başka biri tarafından size açıklanmak üzere olduğuna işaret eder.

Kahve falında nalinci, Tarot falı ve kahve falında nalıncı görmek, temiz bir insan olduğunuza, bekar bir kız için içki içen bir kimse ile evleneceğine işarettir.

Kahve falında nane, Tarot falı ve kahve falında nane görmek çok hayırlıdır. Tarot falı ve kahve falında nane gören kimse hayatında bir daha rastlamayacağı mutlu bir durumla karşı karşıya gelir.

logo